SuperStar? I tahle soutěž má své záludnosti. Petr Bende popsal, jak to ve skutečnosti chodí

Aktualizováno 01.01.2018


Petr Bende se v roce 2005 zúčastnil druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar, kde skončil na druhém místě. V současné době se mu daří a jeho kariéra je dokonale rozjetá. Pro budoucí soutěžící nové řady má proto jasný vzkaz!

Petr Bende se v soutěži Česko hledá SuperStar dostal až do finále, kde ho porazil Vlastimil Horváth. On se však nevzdal a šel si za svým snem. „Mám jasnou vizi! Chci dělat vlastní muziku, vlastní koncerty, projekty s cimbálkou, s kapelou, což mi velmi pomohlo. Teď jsem rád, že lidé chodí na koncerty,“ prozradil zpěvák, který má nyní pro budoucí soutěžící dobrou radu.
 

„Musí hlavně vydržet a musí mít jasnou vizi, co chtějí v muzice dělat. Když podle té vize půjdou a budou mít nějakou vlastní cestu, tak nemůžou z té cesty sejít a nenechají se nalákat na různé uzdy showbyznysu, které je budou lákat někam, aby sešli. Nejdůležitější je prostě vydržet,“ dodal Petr Bende, kterému SuperStar pomohla v jeho kariéře. Tak neváhejte a přihlaste se i vy!

Posledních castingů se můžete zúčastnit v Praze 2. a 3. prosince, a to i bez předchozí registrace.


Pokud si sami netroufáte, ale víte o někom, kdo má zlato v hrdle, přihlaste ho do soutěže a vyhrajte zážitek v hodnotě 10 000 korun!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SuperStar 2018: Termíny posledních castingů v Praze! Přijď i bez registrace!

FOTO: Jak vypadala mladinká JITKA BOHO při své účasti v SuperStar? Archivní snímek vám vyrazí dech!

ULOV SUPERSTAR 2018: Změň někomu život a vyhraj zážitek v hodnotě 10 000 Kč! Jak na to?


Novinky z NOVY