CENNÉ RADY: Jak se chovat na castingu do SuperStar? Markéta Konvičková prozradila několik fíglů!

Aktualizováno 30.12.2017


Populární zpěvačka Markéta Konvičková se do povědomí veřejnosti dostala díky účasti v první řadě Česko Slovenské Superstar. Jak se Markétě v současné době daří a co by chtěla vzkázat účastníkům další řady oblíbené pěvecké soutěže?

Markétě bylo 15 let, když se zúčastnila castingu do první řady Česko Slovenské Superstar. Svými pěveckými dovednostmi všechny odzbrojila. „Vzpomínám na to jen v dobrém, patnáctiletá holka z autobusu se ocitla v limuzíně, všichni se o mě starali, je to určitě skvělá cesta jak se ukázat a dát o sobě vědět,“ říkala s nostalgií mladá zpěvačka.

Zdroj: TV Nova

Markéta se hudbě věnovala dávno před tím, než se castingu zúčastila. „Když mi bylo dvanáct let, šla jsem na obor populární zpěv k nám do Třince do Základní umělecké školy a tam to tak nějak odstartovalo. Seznámila jsem se s muzikanty, kteří mě brávali s sebou třeba na svatby, kde jsem zpívala,“ vysvětlovala zpěvačka, jakých zkušeností před Superstar nabyla. „Takže jsem zpívala třeba 6 hodin na svatbě za 200 korun, mohla jsem se tam najíst a byla jsem nejšťastnější třináctiletá holka na světě. Na druhý den jsem přišla do školy a chlubila jsem se spolužačkám, že mám 200 korun a půjdu si koupit nové tričko,“ smála se Markéta.

Zdroj: Petarda Production, facebook.com

Jaké rady má Markéta pro ty, kteří se chystají na poslední castingy, které probíhají o víkendu 2. a 3. 12. v Praze? „Aby hlavně zůstali sami sebou. Snažit se tam ze sebe dělat něco, co nejsme, asi není úplně dobré. Když v to nevěříte vy sami, tak tomu neuvěří ani porota,“ dodala na závěr.
 

A co Markéta chystá v nejbližší budoucnosti? To se dozvíte v reportáži!

 

Poslední možnost, jak se vydat na cestu se SuperStar je přijít na casting v Praze, a to i bez předchozí registrace! Casting se koná o víkendu 2. a 3. prosince v hotelu Grandior od 9 do 16 hodin.

 

A pokud si vy sami netroufáte se castingu zúčastnit, ale víte o někom, kdo má zlato v hrdle, přihlaste ho a vyhrajte zážitek v hodnotě 10 000 korun. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NA HRANICI HVĚZDNÉ PĚCHOTY: Hrůza, hrůza, hrůza. Jan Bendig se při vzpomínce na SuperStar rozparádil

Markéta Konvičková o Superstar: Dejte si pozor! Před čím budoucí soutěžící varovala?


Novinky z NOVY