UNIKÁTNÍ ŠANCE: Podívejte se exkluzivně na nový seriál režiséra slavného Mentalisty. Je to hodně krutá věc!

Aktualizováno 28.12.2017

Gotham III. - 20. díl - Pretty Hate Machine
Zdroj: TV Nova

Jak vypadali zamlada Batmanovi úhlavní nepřátelé Joker, Hádankář nebo třeba Poison Ivy? A co taková Catwoman? Režisér oblíbeného Mentalisty vám to ukáže!

Představte si, že jste obyvatelem Gothamu, města prožraného korupcí a zločinem. Na každém špinavém rohu vám hrozí, že vás někdo v lepším případě okrade. Nad celou temnou metropolí se vznáší stín Batmana, který vás zachrání. A teď si představte, jak musel vypadat Gotham, když Batman ještě nebyl hrdinou, ale pouhým školákem. To vše nabízí úspěšný seriál Gotham!

Zdroj: TV Nova


Bruno Heller, režisér seriálů, jako je Mentalista nebo výpravný Řím, se pustil do neprobádaných vod. Batmana v plné síle nechává stranou a vrací se ke kořenům jeho zrození. Do dob, kdy Gotham žádného netopýřího ochránce neměl, zločinci měli volné ruce působnosti a Batmanovy nemesis se teprve rodily, popřípadě byly ještě stále školou povinné. Neprobádané univerzum nabízí velký potenciál. Zápletka sleduje nerovný boj přímého policisty Jamese Gordona proti zlu, které se bez zábran šíří ulicemi Gothamu. A zároveň také sleduje zrod hrdiny Bruce Wayna. Ne ve smyslu bojových scén a drahých hračiček, ale na mentální rovině. Velkým lákadlem budou pro většinu diváků mladší verze populárních padouchů, jako jsou Tučňák, Poison Ivy, Catwoman nebo Hádankář.

Zdroj: TV Nova


Jenže Gotham není jen o nepřátelích a zločinu. Gotham je o Gothamu a jeho atmosféře. Heller odmítá určit, v jaké době se celý příběh odehrává, nicméně připouští velký vliv sedmdesátých let. Nutno říct, že od Nolanovy realistické vize je to velký odklon, seriálový Gotham má totiž o něco blíž k Burtonovu pojetí. Lehce gotický nádech si divák užije nejen v ulicích a interiérech, ale hlavně při kamerových náletech na město, kterými seriál Gotham rozhodně nešetří.

Zdroj: TV Nova


V rukávu mají tvůrci nespočet zajímavých zápletek a neprobádaných postav. Nejočekávanější má být samozřejmě maniakální Joker! Diváci nyní májí jedinečnou možnost podívat se na celou třetí sérii úspěšného seriálu GOTHAM –  každý den v nočních hodinách na Nova Action, nebo exkluzivně na kanále Nova Plus.NEPŘEHLÉDNĚTE:
BATMAN ZAČÍNÁ: Kdo měl původně hrát hlavní roli? S touto volbou byste asi spokojení nebyli!

18 MRTVÝCH! Některé statistiky filmu Batman se vrací nahání hrůzu. Máte strach už nyní?

TOP 4: I nejlepší film o Batmanovi má chyby. Všimli jste si jich také?

Autor: Maci

Maci/nova.cz

Novinky z NOVY