Šokovaný Michal David promluvil o faux pas na Českém slavíkovi: Co řekl na „vtípek“ Kazmy?

Aktualizováno 27.12.2017


Michal David se v anketě Český slavík Mattoni 2017 umístil na druhém místě. Nebylo to však jediné ocenění, pro které si šel na pódium. Kazma ho totiž vyhlásil za vítěze v kategorii Nejstreamovanější skladba! Co na celou tuto situaci říká sám hitmaker?

Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek, je známý jako velký vtipálek, který se nebojí snad ničeho a nikoho. Není proto divu, že si i na slavnostní vyhlášení výsledků ankety Český slavík Mattoni 2017, připravil jeden ze svých žertíků.

Zdroj: TV Nova

Jeho obětí se stal právě Michal David, kterého vyhlásil Kazma jako vítěže v kategorii Nejstreamovanější skladba. Jak tuto situaci i celý večer vnímal sám Michal? „Já jsem dneska byl strašně mile překvapený. Ondra Sokol úžasný moderátor. Bylo tam mnoho vtipných momentů. I mě trošku překvapili tím streamovým oceněním. Myslím si ale, že jsme to celkem dali, protože to opravdu nebylo připravené. Byl to pro mě takový malinký šok, ale jinak to mělo dneska obrovský spád,“ prozradil Michal David, který přišel na tento galavečer v doprovodu své manželky.

Zdroj: TV Nova

Zpěvák navíc prozradil, že má pro své fanoušky připravené překvapení. Jaké? To se dozvíte ve videu!

Celý záznam ze zákulisí Českého slavíka Mattoni 2017 najdete ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBJEV ROKU MIRAI: Nejhranější píseň internetu? Inspiroval ji slavný český hrdina a olympionik!

Markéta Konvičková šokovala: Český slavík by se měl přejmenovat! Navrhla nový název

Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka


Novinky z NOVY