Lucie Borhyová a Rey Koranteng mají jasno: Jak se jim líbil výkon Ondřeje Sokola na Slavících?

Aktualizováno 27.12.2017


Na slavnostním vyhlášení výsledků ankety Český slavík Mattoni 2017 nechyběla ani moderátorská dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Oba dva si tento večer užili a prozradili i své tipy na vítěze. Na koho si chtěl Rey vsadit?

Lucie Borhyová a Rey Koranteng jsou sehraní nejen při moderování Televizních novin. Společně se bavili i na předávání Slavíků v Hudebním divadle Karlín. Oba byli z tohoto galavečera nadšení a prozradili, že jejich tipy na vítěze byly správné.

Zdroj: TV Nova

„Jsem ráda, že můj tip se stal skutečností. Všem jim to přeji a myslím si, že to očekával snad každý,“ prozradila Lucie. A komu fandil Rey? „Já jsem tipoval Lucku Bílou, Karla Gotta a přál jsem to Kabátům. Oni jsou pro mě důkazem tohoto, že drsný chlap může být hodný, protože drsný neznamená být zlý,“ řekl moderátor s tím, že si na ně měl vsadit.

 

Oba oblíbení moderátoři se také rozpovídali o tom, jak se jim líbil výkon Ondřeje Sokola coby moderátora. Přece jen – Lucie už v minulosti Slavíky moderovala. A výkon Ondřeje Sokola ji bavil! „Já jsem se docela dobře bavila, s Reyem jsme se smáli, komentovali jsme to... Ondra je skvělý, sama vím, že je to náročné. Není to vůbec jednoduché a Ondra to zvládl bravurně.“ Co na to Rey? Co na Ondřejovi oceňoval nejvíce? Podívejte se na rozhovor!

Celý záznam ze zákulisí Českého slavíka Mattoni 2017 najdete ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Markéta Konvičková šokovala: Český slavík by se měl přejmenovat! Navrhla nový název

Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka

OBJEV ROKU MIRAI: Nejhranější píseň internetu? Inspiroval ji slavný český hrdina a olympionik!


Novinky z NOVY