Anna K. promluvila na Slavících o rakovině: Prozradila, co ji čeká a jaký je ten nejúčinnější lék

Aktualizováno 27.12.2017


Slavnostního večera předávání cen Český slavík Mattoni 2017 se zúčastnila také zpěvačka Anna K. Na jakém místě se umístila a proč ji obklopila temnota? Nejen o tom mluvila v rozhovoru.

Zpěvačka Anna K., mezi jejíž nejznámější písně patří například skladba „Nebe“ nebo „Večernice“, pochopitelně na předávání cen Český slavík Mattoni nesměla chybět. V rozhovoru uvedla, že se umístila na krásném čtvrtém místě. „Já jsem spokojená, že ještě stojím někomu za to, aby vzal telefon a poslal mi hlasy, hodně mě to fascinuje,“ odpověděla zpěvačka na otázku, jak se jí večer líbil. „Já se už asi 15 let držím v té první šestce, bohužel se to ale nikdy nikdo nedozví, protože nestojím na té bedně, tak aspoň teď vám to tady můžu říct,“ radovala se. 

Zdroj: Archiv TV Nova

Právě fanoušci Anně K. hodně pomáhají. Zpěvačka totiž již několik let statečně bojuje se zákeřnou nemocí. V roce 2010 jí byla poprvé diagnostikována rakovina prsu, kterou rok poté porazila. O 8 let později se však nemoc vrátila. „Já jsem loni vydala album „Světlo“, protože jsem zrovna prožívala světlé okamžiky, které později vystřídala ta temnota,“ svěřila se. „I přesto však to světlo pořád vidím,“ dodala zpěvačka nakonec. 

Jaké plány má Anna K. do budoucna? Prozradila, jaká cesta ji čeká, i co je podle ní ten nejlepší lék!

 

Na celý záznam ze zákulisí Českého slavíka Mattoni 2017 se můžete podívat ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Markéta Konvičková šokovala: Český slavík by se měl přejmenovat! Navrhla nový název

Červený koberec na Slavících ovládla sexy Jitka Boho, která málem dorazila v montérkách!

OBJEV ROKU MIRAI: Nejhranější píseň internetu? Inspiroval ji slavný český hrdina a olympionik!

 


Novinky z NOVY