VIDEO: Oblíbený drink Mekyho Žbirky na Slavících? Ztratil kvůli němu ženu!

Aktualizováno 27.12.2017


Slovenský zpěvák Miro Žbirka nemohl na udílení cen Český slavík Mattoni 2017 chybět. Celý galavečer si náramně užil, ale na rautu se musel spokojit jen s jedním nápojem, protože tam pro něj nic jiného nebylo. Co si Miro dal? A kdo se mu kvůli tomu mezi všemi lidmi na Slavíkovi ztratil?

Během afterparty k Českému slavíkovi, která probíhala po slavnostním udílení cen, rozhovor poskytl i velký slovenský zpěvák Miro Žbirka, který pro TV Nova mimo jiné nazpíval znělku pro seriál Ordinace v růžové zahraně 2 – Můj svět je tvůj. Jak si předávání hudebních cen užil? „Já myslím, že první, co mě napadne, je Marta Kubišová. To byla slavnostní tečka za dnešním večerem.“

Zdroj: Nova.cz


Do hudebního divadla doprovodila slovenskou hvězdu jeho žena Kateřina, pro kterou Miro kdysi složil velký hit Catherine, ja ťa veľmi ľúbim. „Je tu Katka, dala mi kávičku a někam se ztratila. V této chvíli vám nepovím, kde je,“ prozradil slovenský zpěvák. Dále řešil, že si na rautu nemohl dát nic jiného než kávu. Proč? Podívejte se na celý rozhovor!

Zdroj: TV Nova

Během letošního 52. ročníku ankety zaslali diváci téměř 155 tisíc hlasů, tedy o 45 tisíc více než loni. Lucie Bílá jako absolutní vítězka dostala 41 302 hlasů. Pro cenu si tentokrát přišla bosa, protože měla na noze zlomený malíček. Karel Gott kromě rodiny a příznivců poděkoval i bohu, že mu dal druhou šanci. Narážel tak na svůj nedávný boj s rakovinou. Večerem diváky stejně jako loni provedl Ondřej Sokol.


Co více zpěvák prozradil? To zjistíte z videa! Celý záznam ze zákulisí Českého slavíka 2017 najdete ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Šokovaný Michal David promluvil o faux pas na Českém slavíkovi: Co řekl na „vtípek“ Kazmy?

Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka


Novinky z NOVY