ZÁKULISÍ SLAVÍKA: Na koho se v sobotu těší Petr Říbal? Jednu z hvězd ještě nikdy nepotkal. A Karel Gott to není!

Aktualizováno 24.12.2017


Petr Říbal, z obrazovek televize Nova dobře známý jako moderátor Snídaně s Novou, stojí před nelehkým úkolem – připravit se na pětihodinový živý přenost ze zákulisí vyhlášení cen Český slavík Mattoni 2017!

V sobotu ve 20.20 odstartuje na televizi Nova přímý přenos ze slavnostního vyhlášení vítězů ankety o nejpopulárnějšího zpěváka, zpěvačku a skupinu letošního roku – Český slavík Mattoni 2017. Moderátorem slavnostního galavečera bude Ondřej Sokol. Ten, kdo bude diváky provázet zákulisím zhruba od 19:00 na Nova Plus a Facebooku, bude sympatický moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal. A koho v sobotu v Hudebním divadle Karlín vyzpovídá? „Třeba víme, že budeme dělat rozhovor se šatnářkou. Ví, kdo se usmívá a kdo v čem přišel,“ prozradil Petr.

Zdroj: Nova.cz


Příprava na tak dlouhý přenos musí samozřejmě být, to ostatní bude improvizace: „Navatit se kousek dá, ale je potřeba, když nepřijde třeba Marek Ztracený, tak je třeba mít v záloze Mirai.“ A jak e připraven zvládat únavu během pětihodinového přenosu? Věří, že adrenalin z toho, že jede živě, mu vlije energii do žil! Více se dozvíte ve videu!
 

Během večera  vystoupí velké hvězdy české hudební scény jako Lucie Bílá, Olympic, Ewa Farna, Markéta Konvičková, Mirai, Marek Ztracený, Marta Kubišová (doprovázena Petrem Maláskem) a další. Určitě je na co se těšit. Tak se nezapomeňte dívat!NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Český slavík: Na TV Nova i na internetu

UNIKÁTNÍ PROJEKT: Na Českého slavíka chystá jedinečnou show! Moderátor Petr Říbal posílá vzkaz z maskérny

 

 

kuci TV Nova

Novinky z NOVY