NA HRANICI HVĚZDNÉ PĚCHOTY: Hrůza, hrůza, hrůza. Jan Bendig se při vzpomínce na SuperStar rozparádil

Aktualizováno 22.12.2017


Další řada Česko Slovenské Superstar se nezadržitelně blíží. Jak na své začátky vzpomínají hvězdy, které z této populární soutěže vzešly? Honza Bendig se podělil o skutečně humorný zážitek!

Celosvětově známá soutěž Superstar se na jaře vrátí na televizní obrazovky. Jan Bendig, který se o vítězství pral v první řadě Česko Slovenské Superstar, se v rozhovoru rozpovídal o tom, jak se o castingu dozvěděl a jak se má dnes. 

Honza se svou rodinou dlouhou dobu bydlel ve Velké Británii, když se pak vraceli zpět do České republiky, castingy zrovna byly v plném proudu. „Já jsem nevěděl, že jsem přihlášený. Mě totiž přihlásil táta a řekl mi to až v autě po cestě z Anglie zpět do Čech,“ prozradil. Mladý zpěvák se v soutěži dostal až do finálové desítky a skončil na čtvrtém místě. 
 

CHCETE TO? Markéta Konvičková má pro váhavé jedince úderný vzkaz. Jaký? Podívejte se na video!


Na casting chodí spousta talentů a řeší často velmi zajímavé věci. Od nervozity, přes správný výběr písně, až k vhodnému outfitu. Honzu však trápilo něco úplně jiného! „Já jsem celou dobu řešil vlasy, doteď to nechápu,“ vzpomínal se smíchem.


Krásná Monika Bagárová: Prozradila, zda by šla znovu do Superstar. Co myslíte?

V soutěži Honza potkal také spoustu přátel, dokonce s některými z nich je v blízkém kontaktu dodnes, a to například s Monikou Bagárovou a Markétou Konvičkovou.

 

Jak se má Honza dnes a co chystá pro své fanoušky? Dozvíte se ve videu!

 

Máte zlato v hrdle? Přihlaste se do nové řady Superstar i vy a staňte se opravdovou hvězdou! 

 

Poslední castingy proběhnou 2. a 3. prosince v Praze. Přijít můžete i bez předchozí registrace.

 

Sami si na vystoupení před porotou netroufáte, ale víte o někom, kdo svým pěveckým umem vyrazí všem dech? Přihlaste ho do soutěže a vyhrajte zážitek v hodnotě 10 000 korun!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ULOV SUPERSTAR 2018: Změň někomu život a vyhraj zážitek v hodnotě 10 000 Kč! Jak na to?

Nová řada SuperStar je skoro za dveřmi! Kdo z vítězů předchozích řad dokázal výhry nejlépe využít?


Novinky z NOVY