Markéta Konvičková o Superstar: Dejte si pozor! Před čím budoucí soutěžící varovala?

Aktualizováno 21.12.2017


Markéta Konvičková se v roce 2009 zúčastnila první řady soutěže Česko Slovenská Superstar a dostala se až do finálové desítky. V současné době se těší z báječně rozjeté kariéry a pro další soutěžící má důležitou radu. Na co by si měli dát pozor?

Finalistka první řady Česko Slovenská Superstar Markéta Konvičková je ukázkovým příkladem toho, že vítězství není tak úplně tím hlavním, o co v soutěži běží. V soutěži se probojovala až do finálové desítky a celkově se umístila na 9. místě. Ihned poté, co Superstar opustila, vydala své debutové album s názvem Na šňůře perel a její život se kompletně změnil. Dokonce se v roce 2010 stala Objevem roku v oblíbené anketě Český Slavík Mattoni. „Holka z autobusu se najednou objevila v limuzíně,“ tak Markéta popsala svou proměnu.


Zdroj: TV Nova

Účast v Superstar tak může nejednomu soutěžícímu otevřít dveře do světa showbusinessu. K tomu se však kromě slávy a uznání pojí také spousta úskalí a nebezpečí. Na co by si soutěžící měli dát pozor? I o tom mladá zpěvačka v rozhovoru promluvila!

A co Markétě soutěž vzala? Více ve videu.

Mladá zpěvačka je zkrátka vděčná, že se před osmi lety odhodlala a do soutěže se přihlásila. Tak neváhejte a přihlaste se i vy!

 

Posledních castingů se můžete zúčastnit v Praze 2. a 3. prosince, a to i bez předchozí registrace.

 

A pokud si sámi netroufáte, ale víte o někom, kdo má zlato v hrdle, přihlaste ho do soutěže a vyhrajte zážitek v hodnotě 10 000 korun!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nová řada SuperStar je skoro za dveřmi! Kdo z vítězů předchozích řad dokázal výhry nejlépe využít?

CHCETE TO? Markéta Konvičková má pro váhavé jedince úderný vzkaz. Jaký? Podívejte se na video!


Novinky z NOVY