Krásná Monika Bagárová: Prozradila, zda by šla znovu do Superstar. Co myslíte?

Aktualizováno 16.12.2017


Oblíbená pěvecká soutěž Superstar je zpět! Velkolepý návrat na televizní obrazovky se samozřejmě neobejde bez zpěváků, kteří z ní vzešli. Jejich hvězdy totiž na obloze září právě díky tomu, že se nebáli ukázat, co v nich je!

Televize Nova uvede společně se slovenskou televizní stanicí Markíza už brzy zbrusu novou řadu pěvecké soutěže Superstar. Minulý víkend proběhl casting v Brně, kam se sjeli nadějní zpěváci, kteří touží být objeveni a dostat šanci zazářit, tak jako třeba Monika Bagárová, které soutěž změnila život a nastartovala slibně se rozvíjející kariéru.

 

Zdroj: Instagram

Na casting se Monika připravovala opravdu poctivě a nepodcenila ani vzhled. „Určitě jsem si tu písničku nacvičila, vždycky jsem tíhla k eleganci, takže jsem si vzala sáčko, nažehlila vlasy...,“ prozradila zpěvačka.

Zdroj: Instagram

Do Superstar by se sličná zpěvačka neváhala přihlásit ani dnes. V soutěži Monika našla dobré přátelé, kteří ji v těžších chvílích vždy drželi nad vodou. „My jsme byli super parta, třeba můj parťák Honza Bendig. A od rána do večera jsme se smáli.“
 

Poslední casting probíhá už 2. a 3. prosince 2017 v Praze. tak neváhejte a přihlaste sebe, nebo někoho z vašeho okolí na: nova.cz/casting. Třeba se právě ve vašem okolí ukrývá příští vítěz?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ULOV SUPERSTAR 2018: Změň někomu život a vyhraj zážitek v hodnotě 10 000 Kč! Jak na to?

CHCETE TO? Markéta Konvičková má pro váhavé jedince úderný vzkaz. Jaký? Podívejte se na video!

Nová řada SuperStar je skoro za dveřmi! Kdo z vítězů předchozích řad dokázal výhry nejlépe využít?


Novinky z NOVY