Od seriálů televize Nova k filmu: Dětský herec z Ordinace či Comebacku pořádně vyrostl! FOTO

Aktualizováno 16.12.2017

Jan Maršál - 2
Zdroj: Oficiální zdroj

Jan Maršál se již jako malý objevil v několika seriálech TV Nova. Mimo to si ale zahrál i v celovečerních filmech. Jak se tento mladý herec od dob natáčení změnil? Podívejte se!

Jan Maršál se narodil 19. ledna 2000. Už jako sedmiletý si zahrál v reklamě na koupelny, kde ale vyhrál casting jeho starší bratr, který ho tam vzal s sebou. Poté začal chodit i na další castingy a začalo se mu vyrázně dařit. Krátce na to se totiž objevil v sitcomech ComebackHelena.

Comebacku si v díle s názvem Bejk zahrál syna Marka Vašuta! Tomáš Paci mu jej měl na víkend pohlídat. A devítiletý raubíř mu způsobil pořádné komplikace...

V sitcomu Helena ztvárnil jednu z hlavních dětských rolí – nejmladšího ze sourozenců, Marka Musila.

Zdroj: oficiální zdroj

Diváci ho mohli ale také vidět v seriálech Gympl s (r)učením omezeným jako Káju Šmída, nebo v Ordinaci v růžové zahradě. Malou roli dostal ovšem i ve filmu Modrý tygr a v krátké pohádce Jirka a bílé myšky. Nesmíme také zapomenout na film Něžné vlny, kde ztvárnil jednu z hlavních postav!

Zdroj: oficiální zdroj

Film Něžné vlny vypráví o nesmělém Vojtovi, ze kterého chce mít otec závodního plavce a matka pianistu. Jeho ale zajímá spíše rusovlasá spolužačka Ela... Určitě jste nevěděli, že na konkurz do filmu dorazilo přes 1600 dětí! Jan Maršál tedy filmaře opravdu musel zaujamout.
 

Co dalšího jste o filmu Něžné vlny nevěděli?

1. Most v Jaroměři, který se několikrát objevil v záběru, přibližně po šesti hodinách od posledního záběru vlivem rozvodněného toku spadl.

2. Ve skutečnosti je Táňa Pauhofová pouze o 12 let starší než její filmový syn Robert Cejnar.

3. I přes viditelně letní počasí byla teplota vody v bazénu kolem 13 stupňů.

4, Ve scénách, kde jezdí Aleš (Vojtěch Dyk) na motorce, za něj musel zaskočit dablér, protože herec motocykly neovládá.

Romantickou komedii Něžné vlny nejen s Janem Maršálem, ale také Táňou Pauhofovou nebo Vojtou Dykem, můžete sledovat v pátek 17. listopadu od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Co dnes dělá roztomilý Vítek Koudelka z filmu Jak se krotí krokodýli? Je to nebezpečné!

Jak vypadají dětské herecké hvězdy dnes? Některé nepoznáte a některým zatleskáte!

DĚTI Z FILMŮ MARIE POLEDŇÁKOVÉ: Co dělají teď? Hlasujte o nejroztomilejšího prcka!


Novinky z NOVY