NEJSMYSLNĚJŠÍ TĚLO V ČESKU? Mrkněte, jak sexy umí být misska Renata Langmannová! FOTO

Aktualizováno 14.12.2017

Renata Langmannová - 11
Zdroj: Instagram

Českou modelku krásku Renatu Langmannovou označuje mnoho mužů jako ženský ideál dnešní doby. Plavé vlasy, smyslné rty, modré oči, sportovní postava a k tomu i umění užívat si život naplno. Podívejte se na snímky, kde ukázala svoji dokonalou postavu.

Českou Miss 2006 už na českých módních molech moc nevídáme, obzvláště na přehlídkách plavek a spodního prádla. Jednatřicetiletá Renata Langmannová totiž pracuje převážně v zahraničí. Vídat ji můžete zejména ve Francii a Itálii, kde se stala tváří světových značek, jako je Guess, Triump a Lormar. Již několik let je múzou úspěšného českého návrháře Lukáše Lindnera a pravidelně se objevuje v jeho kampaních.

Zdroj: Instagram

Na sociálních sítích ráda vystavuje různé formální i neformální fotografie, půvabná selfíčka, ale také fotografie v plavkách a spodním prádlem, které rozhodně vzbudí pozornost a rozruch mezi jejími fanoušky. Ty však ohromila i ze zcela jiných důvodů. Má vystudovanou Policejní akademii České republiky s červeným diplomem. V roce 2012 úspěšně zakončila magisterské studium. Pokud by se tedy rozhodla stát policistkou, rozhodně by patřila k nejkrásnějším ženám ze sboru.
Zdroj: TV Nova

Podívejte se do galerie na její sexy provokativní fotky. Tohle vám pánové zaručeně zpříjemní den už od rána!

Lucie je rozhodně ženou, která ví, kdy zaujmout a jak. Ovšem aktuálně je již dva roky šťastné vdaná za moderátora a komentátora bojových zápasů MMA Ondřeje Novotného. Společně dokonce moderují pořad o vaření Což takhle dát si…, kam si zvou české celebrity a zajímavé osoby. Na jejich kulinářské umění se můžete podívat ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Moderátor Robinsonova ostrova ve zbrusu nové roli! O čem bude nový pořad, který uvádí se svou manželkou?

ROZVERNÝ ONDŘEJ NOVOTNÝ: Prozradil detaily z chystané druhé řady Robinsonova ostrova! 

Z DŽUNGLE DO KUCHYNĚ: Moderátor Robinsonova ostrova představuje svůj nový pořad. Co vás čeká?
 

Maci/nova.cz

Novinky z NOVY