KŘEST PRVNÍ YOUTUBERSKÉ HRY NA SVĚTĚ: DenisTV hvězdou celé akce! Co o sobě prozradil?

Aktualizováno 14.12.2017


V sobotu 11. listopadu proběhl křest první youtuberské hry na světě. Účastnil se jej i Denis Kubík, známý především jako DenisTV. Mladý youtuber promluvil v rozhovoru o své budoucnosti, tvorbě a samozřejmě i o samotné hře!

První youtuberská hra „PLAY! Staň se hvězdou internetu“ vznikla díky youtuberům z celého světa. Cílem každého hráče je získat v co nejkratším čase milion odběratelů a stát se tak nejsledovanějším youtuberem. Co o této deskovce prozradil sám DenisTV?
 

Co bys o sobě čtenářům na úvod řekl?
Ahoj, je mi 19 let. Už čtyři roky mě živí YouTube, kde mě odebírá necelý půl milion lidí, což je na české poměry docela slušné číslo. A myslím si, že do budoucna to bude ještě růst.
 

Jak si představuješ svou budoucnost? Chceš se věnovat stále jen YouTube, nebo máš větší ambice?
Pochopitelně ne. Nedá se na to spoléhat. I když už před dvěma lety spousta lidí říkala, že to nebude do budoucna tak, jak je to teď, a ono je to ještě několikanásobně lepší. Takže hádám, že to ještě nějaký pátek takhle bude. Nicméně se chci ubírat i nějakým jiným směrem. Ať už s podnikatelského hlediska – rozjet vlastní firmu – nebo i moderování.

 

Jak bys charakterizoval svou tvorbu na YouTube?
Já to mám právě nespecifické. Natáčím všechno, co mě napadne. Hry, denní blogy, cestovní videa, prostě všechno, co se mi líbí a co teď frčí.

 

Co byl ten prvotní impuls, že ses rozhodl natáčet videa?
Bylo mi 14 let, když mě to poprvé napadlo. To se to zrovna začalo rozjíždět a bylo tady jen pár lidí. Nicméně jsem si pořád říkal, že jsem na to mladý a bude lepší ještě chvíli počkat. Tudíž jsem si dva roky počkal. Sepsal jsem si nápady a v šestnácti letech jsem to vypustil ven a ono to naštěstí mělo úspěch.

 

Dneska jsme se sešli na křtu první youtuberské hry na světě. Co bys o ní řekl?
Mě to mile překvapilo. Já jsem na ten projekt kývnul, protože se mi samozřejmě líbil. Bylo to něco nového. Dost mě překvapuje, že když přijdu domů, tak většinou je u nás moje přítelkyně s kamarádkou a tu hru opravdu hrají. Jde tedy vidět, že ta hra má nějaký smysl. Za mě jednoznačně velké plus.

 

Komu bys hru doporučil?
Ono se může zdát, že je to hra pro děti. Pokud má ale člověk smysl pro humor, tak myslím, že pobaví i starší. Rozhodně bych ji doporučil každému, ať jsi to alespoň vyzkouší!

 

Chtěl bys na závěr vzkázat něco svým fanouškům?
Chtěl bych hlavně poděkovat za to, že mě dostali tam, kde jsem, a za to, že mě sledují. Budu doufat, že je budu bavit i dál.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU: Oblíbená strategická hra Dobyvatel nyní i v deskové podobě!

SKVĚLÁ ZPRÁVA: TV Nova a společnost Albi vydaly párty hru Tvoje tvář má známý hlas! Kde ji můžete koupit?


Novinky z NOVY