Je Petr Rychlý skutečně dobrým kuchařem? Jeho nejmladší syn odhalil pravdu!

Aktualizováno 10.12.2017


Pořad Rady ptáka Loskutáka přináší divákům kromě cenných rad i zajímavé recepty. Ty obsahuje také nejnovější kuchařka, která k pořadu vyšla.

Kniha Recepty z pořadu Rady ptáka Loskutáka je doslova nabitá těmi nejlepšími návody na přípravu chutných pokrmů, které zpracovával Petr Rychlý. „Je to taková třešinka na dortu celého pořadu,“ prohlašoval hrdě moderátor o kuchařce, jejíž součástí je i spousta receptů známých tváří televize Nova – Nechybí například Valašská bramboračka podle Hany Holišové.

Ideální dárek do každé domácnosti: Nová kniha s recepty z pořadu Rady ptáka Loskutáka vás nadchne!
 

„Je v ní šedesát receptů, polévky, maso, hlavní jídla, recepty... Je v ní zkrátka všechno,“ chválil Petr svůj nejnovější počin. Moderátor je podle všeho skutečně výborným kuchařem. To nedokazuje jen jeho profesionální zpracování receptů v pořadu, ale také názor jeho nejmladší syna Petra: „Táta vaří výborně, všechna jídla, která uvaří, jsou dobrá,“ chválil svého tatínka.

Zdroj: TV Nova

„Já bych řekl, že právě to vaření je velmi oblíbenou rubrikou našeho pořadu,“ dodal Petr Rychlý nakonec. Vypadá to tedy, že tahle kuchařka nebyla tou poslední!


Podívejte se na celou reportáž ze křtu knihy!

Pořad Rady ptáka Loskutáka sledujte každou sobotu ve 12:45 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

RECEPT: Salát s vodnicí, zauzeným pstruhem a křenovou šlehačkou

Potočnice: léčivka i lahůdková listová zelenina


Novinky z NOVY