CHCETE TO? Markéta Konvičková má pro váhavé jedince úderný vzkaz. Jaký? Podívejte se na video!

Aktualizováno 10.12.2017


Nejnovější řada veleúspěšné soutěže Superstar se nezadržitelně blíží. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost stát se opravdovou hvězdou a doražte na casting! Máte obavy? Markéta Konvičková pro vás má zvláštní poselství!

Televize Nova uvede společně se slovenskou televizní stanicí Markíza zbrusu novou řadu pěvecké soutěže Superstar. Bývalá účastnice a semifinalistka první řady Česko Slovenské Superstar, Markéta Konvičková, kterou znáte také ze třetí řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas, má pro váhavé jedince úderný vzkaz. Jaký? Podívejte se na video!

Zdroj: TV Nova

SuperStar 2018: Získejte pohádkovou výhru! Tady jsou termíny castingů, přijďte i bez registrace
 

Titul Superstar a pohádková výhra v hodnotě dva miliony korun jsou bezpochyby obrovským lákadlem. Tak přijďte na casting i vy!

 

Do boje o šanci stát se hvězdou a o finanční výhru se mohou zájemci hlásit na www.superstar2018.cz, kde stačí vyplnit přihlašovací formulář.

Zdroj: TV Nova

 

V sobotu 11. listopadu 2017 probíhá od 9:00 do 15:00 v Ostravě v Mercure Ostrava Center Hotel první casting. 

 

Další bude následovat hned další den 12. listopadu 2017, od 9:00 do 15:00, tentokrát v Brně v místě Hotel Courtyard by Marriott.

 

2. a 3. prosince 2017 se pak budete moci zúčastnit castingu v Praze, konkrétně v hotelu Grandior Hotel Prague. Registrace bude oba dny probíhat od 9:00 do 16:00.

 

Všech castingů se můžete zúčastnit i bez předchozí internetové registrace!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nová řada SuperStar je skoro za dveřmi! Kdo z vítězů předchozích řad dokázal výhry nejlépe využít?

ZTŘEŠTĚNÁ NATÁLIA: Jak se vede účastnici Superstar, která na castingu rozesmála porotu?


Novinky z NOVY