TO JE CHUDÁK! Představitelka modelky Karen ze seriálu Krok za krokem přišla o všechny peníze. Obrala ji její rodina!

Aktualizováno 09.12.2017

Angela Watson v seriálu Krok za krokem
Zdroj: TV Nova

Byla talentovaná a krásná, ale po skončení natáčení úspěšného seriálu Krok za krokem pověsila svoji slibně našlápnutou kariéru na hřebík. Řeč je o Angele Watson, která si v seriálu zahrála nafoukanou modelku Karen Foster, co dnes dělá místo hraní?

Seriál Krok za krokem je jeden z nejoblíbenějších a nejsledovanějších komediálních seriálů. S jeho slávou stoupla i sláva herců, kteří v něm hráli. Jednou z nich je i Angela Christine Watson. Ta se narodila 12. 11. 1975 v Danville do rodiny farmářů. Už jako malá byla velmi hezká, toho rodiče využili a přihlašovali ji na různé soutěže krásy, ze kterých si odnesla 60 korunek a 200 dalších trofejí. Díky těmto úspěchům se mohla rodina přestěhovat do Los Angeles a Angela odstartovala kariéru herečky a modelky.

Zdroj: oficiální zdroj


Nejdříve se objevovala v místním divadle a reklamách, než přišla její první větší role – Alice Hansen v seriálu Davis Rules. Opravdu slavnou se ale stala až s příchodem sitcomu Krok za krokem. Zde si zahrála nafrněnou a vzhledem posedlou Karen Foster. Po konci seriálu, v roce 1998, už ale mnoho úspěchů neměla.

Zdroj: Instagram


Angela si neužila nejen slávy, ale ani moc peněz, které si vydělala. Její rodiče utratili všechny honoráře z natáčení Kroku za krokem – celých dva a půl milionu dolarů za deset let tvrdé dřiny! Na to konto v roce 2000 založila organizaci Child Actors Supporting Themselves (CAST), která pomáhá dětským hercům a talentům starat se o jejich finance!


Seriál Krok za krokem sledujte každý všední den od 12:30 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Krok za krokem po 26 letech: Co dnes dělá roztomilá Al Lambert? Porodila a je moc krásná!

NENÁVIST VE MĚSTĚ: Samantha promluvila o vztazích s hereckými kolegyněmi ze slavné série. Zní to až děsivě


Novinky z NOVY