Co dnes dělá Michaela z Holek pod zámkem? Je z ní umělkyně! Podívejte se na šokující proměnu

Aktualizováno 09.12.2017

Holky pod zámkem - Michaela
Zdroj: TV Nova

Michaela divákům vyprávěla svůj příběh v pořadu Holky pod zámkem – za mřížemi strávila dlouhých osm měsíců kvůli dopravní nehodě, při které zemřel člověk. Jak se jí dnes daří?

Vysokoškolačka a majitelka několika e-shopů Michaela si ve vězeňském zařízení ve Velkých Přílepech měla odpykat celých patnáct měsíců za svého partnera, který řídil její firemní auto a na přechodu srazil chodce a později v nemocnici zemřel. Ve vězení to Michaela snášela velmi těžce, naštěstí jí záhy svitla naděje na dřívější odchod – v prvním stání u soudu bylo její podmínečné propuštění zamítnuto, napodruhé už to ale vyšlo.
 

Svůj pobyt ve vězení po propuštění komentovala: „Slabý to porazí, silný to posílí. Já si myslím, že u mě je to ta druhá možnost. Už tolik nepracuji, protože můj syn ve firmě, kterou převzal, zůstal.“ Svěřila se, že začala více chodit ven a ve volném čase se věnovala malování obrazů.


Zdroj: TV Nova


Uběhla nějaká doba a nyní má Michaela dokonce vlastní výstavu! Zahajovací vernisáž se koná ve čtvrtek 9. 11. 2017 od 17:00 v Korunní ulici 119 na Praze 3 a potrvá až do 14. 12. 2017. Samotná Michaela se vernisáže zúčastní!VIDEO: Propuštěná Michaela z Holek pod zámkem vzpomíná na drsné vězení

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Michaela z Holek pod zámkem se od dob vězení neuvěřitelně změnila. Takhle dnes vypadá!


POPRVÉ V ŽIVÉM PŘENOSU: Michaela odkryla drsné praktiky dozorců a promluvila o sexu za mřížemi


Novinky z NOVY