POPRVÉ OPRAVDU NAŠTVANÁ. Proč se Ewa Farna tak rozzuřila? Měla k tomu pádný důvod!

Aktualizováno 06.12.2017

Ewa Farna dokument
Zdroj: Oficiální zdroj

Možná si myslíte, že ji znáte, možná si myslíte, že je namyšlená, ale možná je to úplně jinak! Ewa Farna je totiž ženská, kterou by chtěl mít doma každý chlap.

Poslední dva roky strávila Ewa Farna s kamerou v zádech. Kromě porotcování v polské verzi SuperStar, natáčení singlů i  jiných aktivit se česko-polská zpěvačka připravovala na největší koncert své kariéry, který měl završit její desetileté působení na scéně. Vloni v listopadu vystoupila v pražském Fóru Karlín. Dokument měl původně mapovat přípravy na tuto velkolepou akci. Výsledný film Ewa Farna 10: Neznámá známá nakonec zpěvačku ukazuje v mnoha dalších polohách. Právě v tomto složitém období se zpěvačka po deseti letech spolupráce rozešla se svým managementem a postavila se na vlastní nohy.

Zdroj: Profimedia

V roce 2013 Ewa usedla jako porotkyně v Superstar i u nás. Díky svému polskému temperamentu a spontánnímu chování byla nejdříve terčem kritiky, poté se však stala hvězdou celého pořadu.

Zdroj: isifa.com

Dokument shrnuje Ewino desetileté fungování ve světě showbusinessu a nechybí ani rozhovory s jejími blízkými, spolupracovníky a těmi, které ji v životě hodně ovlivnili a dopomohli k cestě na vrchol. Silné emoce vyvolává už samotný trailer, ve kterém Ewa vyjadřuje své bezprostřední dojmy po střetu s neomaleným fanouškem. Mimo to dokument ukazuje, v čem přesně spočívá práce zpěvačky a co všechno předchází tomu, než vyjde na pódium, kde je sama sebou. Velkou změnou prošel i zpěvaččin osobní život, nedávno svým fanouškům oznámila, že se ze slečny stala vdanou paní.

Zdroj: Profimedia

Protože má Farna v Polsku ještě větší fanouškovskou základnu než u nás, objeví se dokument na českém i polském trhu. Ewa v něm proto mluví česky i polsky a také poprvé vysvětluje, proč doteď nemluvila o některých záležitostech veřejně.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Precizní rešerše i vynikající herci: Režisér filmu Milada prozradil proč příprava trvala téměř 10 let!

Vyhrál volby a jde do Parlamentu: Hezounek ze SuperStar dnes rozhoduje o miliardách!

NOVÁ AMERICKÁ KRÁSA? Film Suburbicon popisuje americký sen jako nejhorší noční můru!


Novinky z NOVY