Nová řada SuperStar je skoro za dveřmi! Kdo z vítězů předchozích řad dokázal výhry nejlépe využít?

Aktualizováno 03.12.2017


Na jaro příštího roku chystá televize Nova společně se slovenskou televizní stanicí Markíza novou řadu Česko Slovenské SuperStar. Kam to dotáhly nejvýraznější tváře, které v předchozích řadách soutěže zvítězily?

První řada Česko hledá SuperStar běžela na obrazovkách televize Nova v roce 2004. Její vítězkou se stala Aneta Langerová. Ta se během třinácti let, které od soutěže uběhly, dokázala zařadit mezi nejúspěšnější zpěváky české hudební scény. Aneta tak skutečně dokázala, jak se říká, vzít příležitost za pačesy. Má za sebou čtyři úspěšná alba a hojně koncertuje na území Česka i Slovenska. 

Zdroj: TV Nova

O rok později, ve druhé řadě soutěže, dosáhl na vítězství Vlasta Horvát. Ani ten nezahálel a využil výhry, jak nejlépe dovedl. Je skvělým textařem, což potvrzují také jeho tři vydaná alba, ke kterým si téměř všechny texty písní napsal sám. 

Zdroj: TV Nova

V roce 2009 se TV Nova spojila se slovenskou televízí Markízou a společně odstartovaly první řady Česko Slovenské Superstar. Jejím vítězem se stal Martin Chodúr. Jak ten naložil s výhrou? Dozvíte se v reportáži!

Zdroj: facebook.com

Zatím poslední řadu vyhrála Emma Drobná. Pro tu nebylo vítězství tím jediným, co jí SuperStar přinesla. Během soutěže se totiž seznámila i se svým dlouholetým partnerem, se Štěpánem Urbanem.

Zdroj: Profimedia / Youtube

Připomeňte si slavné okamžiky SuperStar v reportáži!

 

Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra dvou a půl milionu korun. Staňte se i vy součástí velkolepého projektu a přihlaste se do Česko Slovenské SuperStar 2018.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE ZMĚNA! Celeste Buckingham zhubla a ukázala vypracované břišní svaly! FOTO

FOTO: Jak vypadala mladinká JITKA BOHO při své účasti v SuperStar? Archivní snímek vám vyrazí dech!


Novinky z NOVY