Troška chystá další pohádku! Víme jakou!

Aktualizováno 02.05.2014


Internetová kamera nechyběla na křtu DVD Troškovy poslední pohádky Nejkrásnější hádanka. Na něm mimo jiné Zdeněk Troška prozradil, že Nejkrásnější hádanka rozhodně nebude pohádkou poslední.

Zdroj: TV Nova

Křest měl to nejvděčnější a nejrozzářenější publikum – děti z dětských domovů. „Děti jsou diváci, kteří pohádky nejvíce ocení. Když vidím, jak je to dnes bavilo, a jak se jim příběh líbil, je to to nejlepší zadostiučinění,“ těšil se režisér Zdeněk Troška. Pokřtít své dítě přišli také představitelé hlavních postav – Matěj, kterého si zahrál Jan Dolanský, princezna – Veronika Kubařová, hrozivý loupežník Matlafous v podání Miroslava Táborského a dvorní dáma Taťjana Medvecká.

Závěrečná tombola a autogramiáda byla předvánočním dárkem pro děti. „Pohádku jsem viděl, moc se mi líbila a jsem rád, že dnešní křest mohu moderovat,“ řekl průvodce celým odpolednem Rey Koranteng. Podívejte se, jak to v pražské Lucerně na křtu DVD Nejkrásnější hádanka vypadalo. Máme pro vás exkluzivní reportáž, ve které se dozvíte, jak se bude jmenovat Troškova další pohádka, a kdo v ní bude hrát.

Nova.cz, Ivana Chřibková

Novinky z NOVY