Z DŽUNGLE DO KUCHYNĚ: Moderátor Robinsonova ostrova představuje svůj nový pořad. Co vás čeká?

Aktualizováno 25.11.2017


Oblíbený moderátor Robinsonova ostrova před sebou má další výzvu: Intermetový pořad, který vás rozhodně nebude nudit! Na co se můžete těšit?

Pořad o vaření, který nepočítá kalorie! Oblíbený moderátor Robinsonova ostrova pro diváky spolu se svou manželkou Renatou připravil spoustu sladkých překvapení! Moderátor Ondřej Novotný, kterého můžete znát z Robinsonova ostrova, a jeho manželka, vítězka České Miss 2006, Renata Langmannová, si k sobě do kuchyně pozvou zajímavého hosta. Protože mají Ondřej s Renatou rádi dobré jídlo a baví je objevovat nové věci, k vaření si do svého pořadu Což takhle dát si... vždy přizvou nějakého hvězdného hosta. S ním se pokaždé jeden z nich utká v souboji na ostří nože! Nebo na ostří lžic a vidliček? Vždy se totiž bude připravovat nějaká sladká pochoutka.

 

Zdroj: TV Nova


O co přesně půjde? „Přijdou k nám hosté, kteří s sebou donesou i své oblíbené recepty,“ začal Ondřej. „Budou to takové jednoduché dezerty, které si doma může udělat každý,“ dodala Renata. „V každém díle jeden z nás s hostem soutěží o to, kdo dezert udělá líp,“ přiblížila ještě.


Máte se tak na co těšit! A kde se vůbec zrodil nápad na tento formát pořadu a jaké plány má populární dvojice do budoucna? Podívejte se na rozhovor!

Zdroj: TV Nova


První díl pořadu Což takhle dát si.., jehož hostem bude herec, zpěvák a moderátor Roman Vojtek, kterého můžete znát z druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas nebo ze seriálu Ulice, sledujte už ve čtvrtek na Nova Plus ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Moderátor Robinsonova ostrova ve zbrusu nové roli! O čem bude nový pořad, který uvádí se svou manželkou?

ROZVERNÝ ONDŘEJ NOVOTNÝ: Prozradil detaily z chystané druhé řady Robinsonova ostrova!


Novinky z NOVY