Vyhrál volby: Hezounek ze SuperStar dnes rozhoduje o miliardách!

Aktualizováno 25.11.2017

SuperStar na půdě Parlamentu
Zdroj: TV Nova

Hvězdy SuperStar po skončení soutěže často nezůstaly u zpívání a vrhly se na klasickou kariérní dráhu. A některé mířily pořádně vysoko – například do politiky!

Dnes jednatřicetiletý Adam Vojtěch se proslavil jako fešák ve druhé řadě soutěže. SuperStar se tehdy Vojtěch nestal, nicméně v životě nyní slaví jiné úspěchy. Dvanáct let po konci druhé řady soutěže už jej neuvidíte s mikrofonem v ruce, ale v obleku s kravatou po boku Andreje Babiše. V semifinále tehdy osmnáctiletý mladíček vypadl na úkor Petra Bendeho, který nakonec skončil druhý za nepřekonatelným Vlastou Horváthem.

Zdroj:


Pro jeho výrazné rysy v obličeji, delší blonďaté vlasy a uhrančivý pohled se mu přezdívalo Ken a v soutěži tvořil pomyslnou dvojici s blondýnkou v růžových šatech Světlanou Šáchovou, která dostala přezdívku Barbie. Dnes je analytikem jednoho z nejmocnějších mužů české politiky – Andreje Babiše. Ken se ale nestal jediným hudebníkem v Parlamentu. Na chodbách Sněmovny najde společné téma třeba s bývalým moderátorem hudebního pořadu Medúza Alešem Juchelkou.

Zdroj:


Právník Adam Vojtěch, který v minulosti vydal desku s hercem Jiřím Mádlem, přišel na ministerstvo financí loni v létě. Pro Babiše například zkoumá miliardové toky peněz ve zdravotnictví nebo ho zastupuje v představenstvu karlovarského hotelu Thermal. S Babišem se poznal před několika lety, když ho jako starosta spolku studentů práv Všehrd pozval na přednášku. Po škole nějaký čas pracoval v Babišově vydavatelství Mafra, kde dělal právní servis napříč tituly, a také v rádiu Impuls.

Zdroj:


Loni ho Babiš překvapil nabídkou místa na ministerstvu - kromě jiné agendy ho nasadil především na peníze, které jdou do zdravotnictví.

Přihlaste se do Česko Slovenské Superstar 2018 ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao

TOP 4: Nejznámější milenecké páry ze SuperStar. Pamatujete si, kdy do toho spadly?

VZPOMÍNÁTE SI NA NĚ? Hvězdná pěchota SuperStar útočí! Zvolte jejího generála. ANKETA
 

Maci/nova.cz

Novinky z NOVY