FOTO: Jak vypadají hvězdy z Boty jménem Melichar dnes?

Aktualizováno 19.11.2017

Bota jménem Melichar - 8

Od natáčení rodinné komedie Zdeňka Trošky Bota jménem Melichar uběhlo neuvěřitelných 34 let. Jak se od té doby změnily nezapomenutelné herečky tohoto filmu?

Hrdinové komedie Bota jménem Melichar, žáci a učitelé jedné pražské školy, zažívají spousty více či méně úsměvných příhod. Ať už je malý prvňáček Honzík, který má plán, jak s pomocí pětek na vysvědčení propadnout zpět do školky, jeho starší sestra Jolanka, které se líbí vtipem sršící spolužák Radim a neúmyslně se stane podezřelou z krádeže luxusních bot nebo mladá učitelka Adamová, která není schopna přinutit školníka k odvozu nasbíraných kaštanů a smůla se jí nepřestává lepit na paty. V jednu chvíli se ve škole začnou ztrácet odložené bundy. Kdo za to může?

Podívejte se, jak se za 34 let změnily nezapomenutelné herečky z tohoto filmu!

Regina Řandová – Školačka Jolana

Regina Řandová se narodila 21.září 1967. Ve filmu Bota jménem Melichar si zahrála žákyni 8.třídy, i přesto, že jí bylo v té době už 17 let. Později se objevila v řadě pohádek, seriálů i televizních filmů. Diváci ji mohli vidět také v Ordinaci v růžové zahradě, kde ztvárnila matku Jakuba, kterého počala s Čestmírem Mázlem alias Petrem Rychlým. Regina je také skvělá dabérka. Svůj hlas propůjčuje takovým hvězdám, jako je třeba Angelina Jolie nebo Demi Moore!

Zdroj: Nova.cz

 

Dana Syslová – Maminka Jolany

Dana Syslová se narodila 11. listopadu 1945. Po absolvování DAMU nastoupila do souboru Městských divadel pražských, kde působila celých třicet sezon do roku 1994. Poté účinkovala v řadě divadel, mj. v Divadle na Jezerce, v Ungeltu, Divadle v Celetné či Divadelním spolku Háta a roku 2017 se opět vrátila na prkna Městských divadel pražských. Za mistrovské výkony v dabingu získala dvě Ceny Františka Filipovského. Zahrála si také v několika seriálech. Jedním z nich byla Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila matku Romana Zacha (MUDr. Šebka) Evelýnu. Nyní ji mohou diváci sledovat v nekonečném seriálu Ulice, kde hraje Amálii Peškovou.

Zdroj: Nova.cz

 

Eva Salzmannová – Učitelka Dagmar

Eva Salzmannová, která se narodila 8. října 1957, je dcerou významného finančního odborníka a politika Richarda Salzmanna. Po maturitě na gymnáziu vystudovala herectví na pražské DAMU. Poté hrála několik let na scéně alternativního Divadla na okraji. S režisérkou Viktorii Čermákovou, Karlem Steigerwaldem a Annou Hrnéčkovou založila Divadelní studio Továrna. Významnou součástí práce Evy Salzmannové je i pedagogická činnost. Od roku 1996 totiž vyučuje herectví na DAMU. 

Zdroj:

Oblíbenou komedii Bota jménem Melichar můžete sledovat  v úterý 24. října od 18:50 na Nova Cinema!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Co dnes dělají a jak vypadají dětské hvězdy ze sitcomu Helena? Pořádně se změnily!

Jak básníkům chutná život: Jeden z herců dostal infarkt přímo na place!


Novinky z NOVY