FOTO: Jak dnes vypadá Miro Šmajda ze SuperStar? Jeho vizáž bere dech!

Aktualizováno 18.11.2017

Miroslav Šmajda v SuperStar

Miroslav Šmajda se v roce 2009 zúčastnil hudební soutěže Česko Slovenská SuperStar, ve které se probojoval do finále, kde ho porazil Martin Chodúr. Divákům se Miro zaryl do paměti hlavně díky dlouhé a blonďaté hřívě. Jak vypadá dnes?

Miroslav Šmajda se narodil 27. listopadu 1988 v Košicích. V roce 2006 založil kapelu Skivers, se kterou se zúčastnil hudební soutěže Košický zlatý poklad. Ale skutečný úspěch přišel až po SuperStar.

Na podzim 2010 debutoval s prvním autorským singlem Last Forever, krátce nato následoval druhý slovenský singl Baby. V listopadu 2010 vyšlo jeho debutové album s názvem Čo sa týka lásky, které nahrál se skupinou Rosemaid. V březnu 2011 zvítězil v anketě Žebřík 2010, a to dokonce ve třech kategoriích.

Nyní je Miroslav Šmajda frontmanem pražské kapely Terrapie a kapely MAXJMAI. Jeho fanoušci ho mohou vidět koncertovat na festivalech, vinobraních a nejrůznějších městských i jiných kulturních akcích.

Největším šokem byla změna jeho image. Zpěvák se totiž ostříhal nakrátko, a k tomu velmi viditelně nabral svaly. Není proto divu, že po něm ženy šílí. Jak moc se Miro od účinkování v SuperStar změnil? Na to se podívejte ve fotogalerii! NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Fenomenální pěvecká soutěž je zpět! Jak se přihlásit do SuperStar 2018?

TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao

VZPOMÍNÁTE SI NA NĚ? Hvězdná pěchota SuperStar útočí! Zvolte jejího generála. ANKETA


Novinky z NOVY