Nejaktuálnější výsledky voleb i zajímaví hosté: Osmihodinový volební speciál televize Nova!

Aktualizováno 17.11.2017


Během osmihodinového nepřetržitého vysílání budou moci diváci TV Nova sledovat nejen jednotlivé výsledky, ale taky debaty se zajímavými hosty!

Diváci budou moci sledovat, kdo momentálně vede, či jak se vyvíjí výsledky voleb do krajských zastupitelstev. Kromě běžného zpravodajství i přenosů z volebních štábů se diváci mohou těšit na velmi podrobné a přehledné grafiky sledující celý průběh sčítání.  Pomocí interaktivní mapy uvidí výsledky jednotlivých krajů, aktuální rozdělení křesel i to, jak se vyvíjí sčítání hlasů přímo v místě, kde žijí. Interaktivní tabule je úplnou novinkou, kterou TV Nova uvede jako první v historii českého televizní vysílání!

Zdroj: Archiv TV Nova

Moderátoři volebního speciálu jsou opravdovými profesionály a již dlouhou dobu se věnují zahraniční i české politice, takže není pochyb o tom, že všichni tři mají opravdu dobrý přehled o domácím politickém dění. Diváci se mohou těšit na Reye Korantenga, kterého všichni dobře znají z hlavní zpravodajské relace TV Nova, moderátorku Michaelu Šmídovou, která uvádí zprávy na TN 2, trojici doplní moderátorka pořadu Střepiny Markéta Fialová.

Zdroj: Archiv TV Nova


Bezmála osmihodinové živé vysílání z volebního studia skončí se závěrečnou znělkou Televizních novin po vyhlášení výsledků. Volebním studiem provedou moderátoři Rey Koranteng, Michaela Šmídová a Markéta Fialová. Diváci se mohou těšit na rozhovory se zajímavými hosty a významnými politiky, přímé přenosy z volebních štábů i z volebních místností a originální reportáže. Novinkou bude speciální volební grafika a především tzv. systém volební projekce.


Program na sobotní odpoledne je tedy jasný! Speciální volební vysílání začíná dnes ve 13.00 hodin na TV Nova. Komplexní volební servis bude zajišťovat i zpravodajský portál TN.cz.NEPŘEHLÉDNĚTE:

Volební speciál TV Nova: Chcete vědět, jak volili vaši sousedé? I to umožní inovativní technologie!

Co přinesou volby do Poslanecké sněmovny? A jak se vyznat v dění na politické scéně? Dívejte se na volební speciál TV Nova!


Novinky z NOVY