COVER DESPACITA: Semifinalistka Superstar za tři roky zkrásněla a přezpívala slavný hit. To je paráda!

Aktualizováno 13.11.2017

Nicol Kasalová - 6

Slovenská kráska Nikol Kasalová, která se v roce 2015 zúčastnila čtvrté řady Česko Slovenské Superstar, se zpěvu věnuje i po skončení soutěže. Mimo jiné nazpívala i cover verzi slavného hitu Despacito.

Nikol je devatenáctiletou slečnou, která letos odmaturovala na konzervatoři ve slovenské Nitře. V roce 2015 se zúčastnila čtvrté řady soutěže Česko Slovenská Superstar, kde se probojovala až do semifinále mezi deset nejlepších dívek, kde zapěla píseň od Beyoncé Love On The Top. Tam pro ní soutěž bohužel skončila. Zpěvu se však věnuje dál, na serveru YouTube má svůj vlastní kanál.

Zdroj: facebook

Krásná zpěvačka, která je hodně podobná slovenské herecké legendě Magdě Vášáryové, plánuje vydat své první album, které nese název METANOIA. Už zveřejnila dvě písně, Do It Right a DRUG, které se na desce objeví. V semifinále SuperStar se Nicole utkala například se Sabinou Slepčíkovou nebo vítězkou čtvrté řady, Emmou Drobnou. I přesto, že na vítězství nedosáhla, hudbě a zpěvu se věnovat nepřestala.

 

Přihlaste se do nové řady Česko Slovenské Superstar ZDE!

 

Letošní maturantka během „svaťáku“ z recese nazpívala svou vlastní verzi letního hitu Despacito od portorického zpěváka Luise Fonsiho a rappera Daddyho Yankeeho. Už má na serveru YouTube více než šedesát tisíc zhlédnutí. Když se Nicole učila téma Alžbětínské divadlo na předmět dějiny divadla, napadlo ji, že si jako mnemotechnickou pomůcku jednotlivé informace zhudební a jak jinak než na chytlavou melodií.

 

Zdroj: facebook.com

Je více než jasné, že o talentované slečně ještě uslyšíme.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao

VZPOMÍNÁTE SI NA NĚ? Hvězdná pěchota SuperStar útočí! Zvolte jejího generála. ANKETA


Novinky z NOVY