Návrat pořadu Mise nový domov. Tereza Pergnerová si sáhla na dno!

Aktualizováno 06.11.2017


Již brzy zamíří na obrazovky televize Nova pokračování úspěšného pořadu Mise nový domov a opět se sympatickou moderátorkou Terezou Pergnerovou. Tento projekt cílí pomoc na lidi, se kterými se život úplně nemazlil.

„Mise nový domov je projekt televize Nova, který každý týden bude představovat příběh nějaké rodiny v různém sestavení, s různými bolestmi, křivdami, vzpomínkami.“ připomněla obsah pořadu moderátorka Tereza Pergnerová. Ta nás každý týden seznámí s lidmi, kteří se dostali na samé dno, a dá jim prostřednictvím pořadu Mise nový domov šanci na nový začátek. Rodiny, které v pořadu účinkují, často žijí v nedůstojných podmínkách a Tereza se svým týmem se jim snaží vytvořit hezké zázemí.


Projekt je krásný v tom, že představuje skutečné smutné příběhy, které mají šťastný konec. „Určitě uvidíte mnoho dětí, mnoho veselých i smutných dětí, uvidíte mnoho starých lidí, lidí osamělých a budete se v tom nacházet. Hlavní cíl projektu vidí Tereza v tom, že když díl končí a ona s týmem odchází, tak aby tím to, co tam nechali, nekončilo. Jak sama řekla, ráda se svým týmem vytváří věci, které jsou trvalejšího rázu.Všichni včetně Terezy přiložili ruku k dílu a sáhli si na úplné dno. „Včera jsem od rána téměř do šesti hodin vyklízela zbořeniště.“ řekla moderátorka a dodala, že ji pomáhal celý televizní štáb včetně režiséra.


Na premiérový díl pořadu Mise nový domov se můžetě těšit už 18. října!  Startuje každou středu ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZAČNĚTE SE TĚŠIT: Slzy, emoce a silné lidské příběhy! Mise nový domov se vrací na televizní obrazovky

 


Novinky z NOVY