NOVÝ SERIÁL TV NOVA: Hvězdně obsazený Dáma a Král přinese moderní pohled na vyšetřování

Aktualizováno 06.11.2017


Dáma a Král je moderním detektivním seriálem s hvězdným hereckým obsazením. Na televizní obrazovky přináší netradiční pohled na oblíbený žánr detektivních seriálů. Humor, uzavřené epizodní případy i příběhy hlavních hrdinů prostupující celým seriálem!

Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král a schopná a úspěšná advokátka Lenka Braunová. Společně tvoří protikladnou a jiskřivou dvojici, která však výborně funguje. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého vyšetřují různorodé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Žádný zločin, žádná záhada pro ně není neřešitelná. Nejsou policisté, proto musí případy klientů řešit bez kriminalistického zázemí - důvtipem, překvapivou akcí, novým, nečekaným pohledem na zločin nebo jeho pachatele.

Zdroj: TV Nova

„Jsem ráda, že můžeme divákům přinést nový český detektivní seriál a rozšířit tím rodinu kriminálních seriálů televize Nova, které mají diváci tak rádi. Dáma a Král má skvělé herecké obsazení a věřím, že stejně jako já si i diváci brzy zamilují Matěje Hádka coby osobitého vyšetřovatele Prokopa Krále,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.
Zdroj: TV Nova

V hlavních rolích se představí Matěj Hádek, Tereza Hofová, Miroslav Donutil, Jan Cina, Anna Linhartová a Miloš Vávra.
Zdroj: TV Nova

„Moje postava je velmi osobitá – trochu podivínský, nadprůměrně inteligentní soukromý vyšetřovatel. Je to člověk s problematickou minulostí - před 15 lety byl obviněn ze závažné loupeže a poté se skrýval před spravedlností. Po 15 letech je zločin promlčený a on se vrací zpět. Čeká na něj několik překvapení, ale hlavně dostává druhou šanci napravit svoje minulé hříchy,“ prozradil herec Matěj Hádek.
Zdroj: TV Nova

„Hraju postavu mladého koncipienta v advokátní firmě. A na roli jsem se připravoval zodpovědně. Moje maminka totiž už dlouho dělá v jedné advokátní kanceláři, takže to prostředí už trochu znám,“ doplnil herec Jan Cina.
Zdroj: TV Nova

Novým televizním seriálem, který každým dílem odvypráví jeden uzavřený případ, se prolínají také osobní příběhy hlavních hrdinů.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
SBOHEM, VELKÝ BARDE! Česko se loučilo s Janem Třískou. Jeho dcery prozradily, v co nejvíc veřil

Drahá auta, jachty a domy: Neuvěříte, kolik vydělávají hvězdy seriálu Kriminálka New York!

NAROZENINY VE VELKÉM STYLU: Noc filmových nadějí slaví 10 let! Na co se můžete těšit?

Maci/nova.cz

Novinky z NOVY