Co přinesou volby do Poslanecké sněmovny? A jak se vyznat v dění na politické scéně? Dívejte se na volební speciál TV Nova!

Aktualizováno 05.11.2017


Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jsou na spadnutí. Co pro voliče připravila televize Nova, aby jim pomohla se lépe orientovat? Podívejte se, o čem bude volební speciál!

Pro ty, co se rozhodují na poslední chvíli, ale také pro všechny, kterým není politická budoucnost země lhostejná, připravila televize Nova speciál, který provede diváky celým volebním obdobím.

Zdroj: Nova.cz

A kdo diváky Volebním speciálem provede? Těšit se můžete na oblíbené moderátory TV Nova, kteří mají bohaté zkušenosti ve vysílání i široký přehled v oblasti politického dění!

Michaela Šmídová
Ještě před nástupem do TV Nova se aktivně věnovala zahraničnímu zpravodajství v tištěných médiích. Během svého působení v televizi Nova se věnuje zahraniční i české politice a poslední dobou ji diváci mohou vidět téměř každý den ve zprávách na TN 2. Takže není pochyb o tom, že Michaela má opravdu dobrý přehled o domácí politické scéně.
A co představí divákům v rámci Volebního speciálu? Bude moderovat dvě debaty – se stranami, které podle předvolebních průzkumů mají méně než 5 % hlasů a pravděpodobně se do sněmovny nedostanou, ale také s lídry hlavních politických stran. Pravidelně bude informovat o aktuálních výsledcích a společně s odborníkem na předvolební průzkum Janem Hartlem bude sledovat výsledky voleb podle jednotlivých volebních okrscích.

Zdroj: Nova.cz


Rey Koranteng

Tvrdí o sobě, že je člověkem, který potřebuje jasné odpovědi. A tak není pochyb, že politici nebudou mít šanci od odpovědí vycouvat. Rey Koranteng moderuje zprávy téměř dvacet let, a tak má dokonalý přehled o současné politické situaci.
Diváky provede celým volebním speciálem. Také bude moderovat jednu z nejočekávanějších televizních událostí těchto voleb – duel mezi dvěma nejpravděpodobnějšími kandidáty na českého premiéra! Diváci se tak rozhodně mají na co těšit!

Zdroj: Nova.cz


Markéta Fialová

Markéta Fialová bezesporu patří mezi nejzkušenější politické moderátory – moderovala pořady věnované přímé prezidentské volbě i bilanční prezidentské rozhovory! A právě Markéta Fialová jezdí po českých krajích a ptá se voličů, jak se jim žije a na co podle nich stát nestačí.
Během volebního speciálu bude mít na starosti zejména analýzu výsledků v jednotlivých krajích. Rovněž bude moderovat kontinuální debaty se zajímavými hosty, a to nejen o volbách, ale i o celkové současné situaci ve státě.

Zdroj: TV Nova


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Volby 2021: Jak volit mimo domov? Jak volit mimo trvalé bydliště?

TV Nova nabídne komplexní volební zpravodajství na televizních obrazovkách a internetu

PŘEDVOLEBNÍ SONDA: Jak se v Čechách žije a na co politici nestačí? Markéta Fialová se vydala do ulic


Novinky z NOVY