HRAVĚ ZDRAVĚ: Vyrobte si chůdy z plechovek! Můžete si s nimi zahrát zábavnou hru

Aktualizováno 05.11.2017


Také jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo, kdybyste byli třeba o 15 cm vyšší? Kristina Kloubková vám ukáže, jak si jednoduše vyrobit chůdy, se kterými své vysněné výšky dosáhnete!

Na výrobu chůd budete potřebovat dvě plechovky, nejlépe od barev, ale pokud doma nemáte, můžete použít plechovky například od ovoce. Dále potřebujete tkaničky, délku necháme na vás podle vaší výšky. A můžete se do toho pustit!

Zdroj: Nova.cz


Plechovky nezapomeňte před použitím pořádně umýt a udělejte do každé plechovky díru. Teď se může zapojit i silák tatínek, ale pokud není zrovna při ruce, pomocí otvíráku na víno zvládne díru do plechovky udělat každý. Provlékněte provázek a chůdy jsou hotové!

Zdroj: Nova.cz


Pokud jste kreativní, můžete na plechovky něco nalepit nebo pomocí speciálních fix na různé materiály vytvořit veselé obrázky. Výroba je velmi jednoduchá a zábavu si pak užije opravdu každý! Tak co, máte doma už své vlastnoručně vyrobené chůdy?

Můžete soutěžit o to, kdo za co nejkratší čas dojde z pokoje do ložnice a zpět. Cestu můžete navíc ztížit různými překážkami jako jsou polštáře nebo další úkoly navíc!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HRAVĚ ZDRAVĚ: Vyrobte dětem huňatého králíčka
 
HRAVĚ ZDRAVĚ: Vyrobte s dětmi originální přívěsek. Jak na to? Zvládne to každý!


Novinky z NOVY