DÍVEJTE SE, NEBO TO NEUVIDÍTE: Ondřej Sokol přebírá Českého slavíka. Komu poděkoval?

Aktualizováno 03.11.2017


Režisér, moderátor, herec, bavič, tanečník a zpěvák Ondřej Sokol měl pro přebírání Českého slavíka připravený proslov. Ten mu však tak úplně nevyšel. Podívejte se, co nakonec předvedl.

Ondřej Sokol, moderátor loňského ročníku Českého slavíka Mattoni, si před kamerou TV Nova vyzkoušel, jaké to je přebírat Zlatého slavíka. „Myslím si, že jsem šťastný, že jsem tu cenu dostal. Chtěl bych poděkovat rodině a přátelům, kteří mě podporovali,“ vyjmenovává Sokol všechny ty, kterým patří jeho dík.

Zdroj: TV Nova

Jeden z velmi nečekaných a odvážných proslovů měl v minulosti například zpěvák Daniel Landa, který na pódium přišel v mikině a s kohoutem v náručí. Ve svém důrazném proslovu si změnil jméno na kouzelníka Žita. Dále se zaměřil na dění v České republice a v celém svém proslovu vulgárními výrazy opravdu nešetřil. Moderátor tehdejšího ročníku Ondřej Brzobohatý se snažil Landu zastavit, nicméně neúspěšně.

Sokol se soškou v ruce také vtipkuje o tom, že na ocenění čekal velmi dlouho, ale že už jsou „konečně spolu“. Na závěr přidává pozvání ke sledování letošního ročníku: „Dívejte se, nebo to neuvidíte!“

Zdroj: TV Nova

Kdo vyhraje Zlatého slavíka Mattoni 2017 ve skutečnosti, to se dozvíte už 25. listopadu v přímém přenosu TV Nova z Hudebního divadla Karlín!

Zdroj: oficiální zdroj


NEPŘEHLÉDNĚTE:

KDO DNES PŘIJDE NA VEČEŘI? Ondřej Sokol popsal bizarní přípravu na Slavíka. Jaké to bylo ´u Gottů´?

 


Novinky z NOVY