KDO DNES PŘIJDE NA VEČEŘI? Ondřej Sokol popsal bizarní přípravu na Slavíka. Jaké to bylo ´u Gottů´?

Aktualizováno 03.11.2017


A zase to je on. Vyhlašováním hudebních cen Český slavík Mattoni provede diváky televize Nova opět Ondřej Sokol. Moderátor se připravuje už nyní a opravdu pečlivě. Tráví večery doma u nominovaných zpěváků. Jaké to bylo u Gottů?

Jak se rodí scénář ke sledované anketě Český slavík Mattoni 2017 a jaké jsou přípravy na letošní ročník? Moderátor Ondřej Sokol, kterého znáte ze show Tvoje tvář má známý hlas, prozradil, co všechno se musí zařídit!


„Přípravy probíhají pečlivě. Prakticky každý den trávím u nějakého zpěváka doma a snažím se s nimi naladit a připravit,“ vypráví Sokol s mírným úsměvem. Zmiňuje i večer strávený u Gottů, kde bylo podle jeho slov „všechno pěkné“. Jestli tím spekuluje o účasti několikanásobného Zlatého slavíka Karla Gotta, to zjistíme již 25. listopadu u přímého přenosu, který bude vysílán stejně jako loni z Hudebního divadla Karlín.

Zdroj: TV Nova


Na otázku, jak se rodí scénář, Sokol se svým typickým a všudypřítomným humorem odpovídá jednoduše: „Rodí.“ Samozřejmě zmiňuje i show Tvoje tvář má známý hlas, jejíž přípravou je v posledních dnech plně zaměstnán. „Hodně o scénáři přemýšlím,"  řekl poté, co přiznal svou vytíženost. 


Letošní vyhlašování cen tak bude určitě plné vtipu, kterým Ondřej baví diváky již druhým rokem jako moderátor show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas.

 

Podívejte se na celý rozhovor s Ondřejem Sokolem ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
ŠOK: Ondřej Sokol už Tvojí tvář nebude moderovat! Nahradí ho muž se stejným jménem


Novinky z NOVY