DĚTSTVÍ HVĚZD NOVY: Etzler průšvihář, Partyšovou zranil spolužák a Tien z Ordinace stavěla gumové tanky!

Aktualizováno 27.10.2017


Dnes jsou slavní a úspěšní. Pravidelně je vídáváme na televizních obrazovkách, ať už jako seriálové postavy nebo moderátory oblíbených pořadů a zpravodajství. Jaké ale bylo jejich dětství? Pobavte se nad jejich úsměvnými vzpomínkami z dob, kdy ještě tahali kačera!

Ostravský herec Miroslav Etzler (52), kterého znají diváci především jako Karla Rytíře z Ordinace v růžové zahradě 2, se netají tím, že byl v dětství průšvihář. Ze školy prý často nosil poznámky. Svěřil se také s tím, jak to měl se svým bratrem.

"Můj bratr, který je o dva roky starší a byl vždycky větší, než jsem já, mě strašil. Kolikrát mě tolik trápil bubáky, že jsem měl co dělat, abych se nepočůral v posteli."

Gábina Partyšová (39) nám zas prozradila, že od první třídy byla předsedkyní třídy. Na své dětství má ale jednu nepříjemnou vzpomínku. Naštěstí je dnes už jen úsměvnou příhodou.

"Já jsem od první třídy byla předsedkyní třídy, ale měli mě rádi i ti sígři. Jmenoval se David Škrabálek a plnícím perem plným inkoustu mi prorazil spánek. Tekla mi z něj nejen krev, ale i ten inkoust!"

Ha Than Nguyen (25) alias Tien z Ordinace pověděla o svém dětství ve Vietnamu.

"Jedna z těch vzpomínek je, že jsem ve školce a stavím gumový tanky! Ano, museli jsme si hrát na válku a já jsem stavěla gumový tanky!"

Jaké dětství měli Rey Koranteng, Jan Zadražil, Petra Svoboda nebo Jaruška Stránská, podívejte se na reportáž z pořadu Volejte Novu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Fenomenální pěvecká soutěž je zpět! Jak se přihlásit do SuperStar 2018?

NÁDHERA: Ewa Farna už má vybrané jméno pro miminko! Jak se bude jmenovat?

Češi jako kulturní národ. Tohle jsou kulturní NEJ Česka!


Novinky z NOVY