Michal Jančařík promluvil o zdravotním stavu: Prošťouchneme nohy a bude to ideální!

Aktualizováno 20.10.2017


Moderátor Michal Jančařík se po roce vrací na obrazovky TV Nova! Jaký pro něj byl poslední náročný rok? Nejen o tom se rozpovídal na kameru.

Oblíbený moderátor Michal Jančařík se po roce vrací na obrazovky televize Nova! I přesto, že je stále odkázaný na invalidní vozík z důvodu vážné nemoci, optimismus a dobrá nálada jej neopouští. Jak řekl na kameru, dělá vše pro to, aby to bylo lepší a lepší. 

Zdroj: TV Nova

„Ono vlastně nic jiného v tu chvíli člověku nezbývá. Já mám doma malé děti (6 a 8 let), skvělou manželku, takže mám takovou trojnásobnou motivaci. Oni mě v  tom nenechají a já dělám, co můžu, abych jim stačil,“ řekl Michal Jančařík.

Zdroj: TV Nova

Michal byl před rokem na transplantaci ledviny. Po operaci nastaly komplikace, kvůli kterým zůstal upoutaný na invalidní vozík. „Když se člověk odrazí ode dna, tak se může jenom zlepšovat. To je dobré si uvědomit, protože v takovém stavu jsem byl, byl jsem v podstatě na smrtelné posteli, takže od té doby je to pořád lepší a lepší a ještě by to chtělo prošťouchnout ty nohy a bude to ideální,“ dodává sympatický moderátor.

 

Zdroj: TV Nova

Polední Sportovní noviny s Michalem Jančaříkem si nenechte ujít už v pondělí 2. října ve 12.15 hodin na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

UŽ SE TĚŠÍTE? Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky TV Nova!


Novinky z NOVY