UŽ SE TĚŠÍTE? Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky TV Nova!

Aktualizováno 20.10.2017

Michal Jančařík - 3
Zdroj: TV Nova

Oblíbený moderátor Michal Jančařík se vrací před kamery. V pondělí 2. října, přesně po 365 dnech, přivítá diváky u Poledních Sportovních novin.

Michal absolvoval několik technických a kamerových zkoušek a na novou výzvu je skvěle připraven. „Dne 16. srpna jsem se po deseti měsících vrátil do studia TV Nova. Zkoušeli jsme několik formátů a když se ve studiu zhasla světla a rozsvítila červená, na vteřinu jsem oněměl. Byl to velice silný moment - v tu chvíli jsem věděl, že jsem zpátky. Od té doby se roztočil kolotoč tréninků, úprav ve studiu, kostýmních zkoušek atd. Nebylo to pro televizi vůbec jednoduché a já moc děkuju lidem na Nově, že jim to stálo za to," uvedl moderátor.
 


 

Z každého slova bylo jasné, že je nesmírně šťastný. Návrat na obrazovky byl jeho snem. "Každou vteřinu si po tak dlouhé absenci nesmírně užívám a obrovsky se těším na druhý říjen. Vrátím se na obrazovku přesně do roka a do dne. A abych to trochu odlehčil a ukázal, že se ve sportu vyznám - jsem na tom teď vlastně lépe, než Jarda Jágr, protože já už svoje angažmá mám,“ žertoval Michal Jančařík.


Zdroj: TV Nova

 

Oblíbený moderátor absolvoval transplantaci ledviny. Po náročném životním období a vážných problémech, kdy se ledvina mnohonásobně zvětšila a loni v létě praskla, přišla dobrá zpráva v podobě transplantace. Tři dny na to se ale bohužel dostavily komplikace a Michal byl odkázán na invalidní vozík. Ani to ho ale neodradilo od návratu před televizní kamery. Diváci TV Nova Michala znají jako moderátora Počasí, k nové moderátorské pozici a ke sportu má ale Michal také velmi blízko – má rád cyklistiku, vydal dokonce několik cykloprůvodců.
 

Polední Sportovní noviny s Michalem Jančaříkem si nenechte ujít v pondělí 2. října ve 12.15 hodin.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Michal Jančařík se vrátí na televizní obrazovky! Divákům poslal dojemný vzkaz

Moderátor TV Nova Michal Jančařík v ohrožení života! Praskla mu ledvina


Novinky z NOVY