DEN S NOVOU: Anna Klausnerová alias Marcela: Potká v Ulici lásku?

Aktualizováno 13.10.2017


V pražské Hostivaři se v sobotu 9. září uskutečnil Den s Novou. Televize Nova přichystala pro své fanoušky velký den plný zábavy. Návštěvníci se mimo jiné mohli podívat i do ateliérů, kde se natáčí seriál Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě.

Přehrát poslední díl

V hostivařských ateliérech, kde se natáčí seriál Ulice, návštěvníky provázela Anna Klausnerová. Právě Anička je novou postavou, která hraje v seriálu Marcelu, neteř Veroniky Maléřové. Návštěvníky provázela ateliéry a velmi si svojí novou roli užívala. "Pro mě nejsou velký davy nějaká úžasná věc, takže se většinou stahuji do takových zákoutí a radši mám ty menší skupinky."

Den s Novou herečka nestrávila jenom v ateliérech. Jak se jí novácká akce líbí? "Já si to užívám. Je to vlastně moje první velká akce a dělala jsem autogramiády. Konečně si užívám to, že ta moje herecká kariéra se rozvíjí. Je to hrozně fajn a jsem za to strašně moc ráda." Zájem fanoušků ji ale zároveň velmi překvapil.

A co nám na závěr Anička odhalila z Ulice? Jak se její postava bude vyvíjet? "Rozhodně mě Maléřovi přijmou do rodiny, tak jako hezky. Což je i vidět, že tam u nich budu víc. A nějaká ta láska tam možná bude no." dodává s úsměvem Anička.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVA STARS: Mladíci z Ulice riskovali životy, jen aby pořídili unikátní záběry! Podívejte se, jak vysoko byli nad zemí
NOVA STARS: Mladíci z Ulice riskovali životy, jen aby pořídili unikátní záběry! Podívejte se, jak vysoko byli nad zemí

VIDEO: Proč je Michal dlouhých 15 let v dětském domově? Energický tanečník odkrývá svůj smutný příběh!
VIDEO: Proč je Michal dlouhých 15 let v dětském domově? Energický tanečník odkrývá svůj smutný příběh!

HVĚZDY NOVY: Poznejte krásnou sestru moderátora Kašáka! Co přináší divákům ona?
HVĚZDY NOVY: Poznejte krásnou sestru moderátora Kašáka! Co přináší divákům ona?


Novinky z NOVY