TOHLE VÁS DOJME: Sympatický student je v domově už 15. rokem. Co říká na změnu své image?

Aktualizováno 11.10.2017


Mladý, nadějný a upovídaný tanečník si užíval péče odborníků ve druhém díle pořadu Proměn z dětských domovů s Veronikou Kašákovou. Jak mu celkový outfit slušel? Podívejte se!

Michal vyrůstal v Dětském domově v Tachově, je tam už patnáctým rokem. Momentálně však bydlí v Praze. Díky svému talentu a píli je ale nyní v Praze, kde studuje Taneční konzervatoř. I jeho příběh je velmi dojemný. Rodiče se o svého syna nemohli postarat nejen kvůli finančním problémům, ale především proto, že jsou mentálně postižení.

Sympatický student bere svůj život s humorem a velkou pokorou. Za tři roky dostuduje a bude z něj tanečník. Rád by se v budoucnu věnoval také choreografii. Michal byl tetami z dětského domova do projektu vybrán proto, že na něj ze všech stran slýchají samou chválu a den v péči odborníků si opravdu zaslouží. Jak si ho mladý tanečník užil? „Dnešní proměna se mi velice líbila. Nejvíc, když mi kadeřnice stříhala vlasy a viděl jsem, jak se z minuty na minutu měním,“ prozradil Michal.

Zdroj: Nova.cz


Kadeřnice vytvořila Michalovi takzvaný under cut, kdy spodní část vlasů zkrátila strojkem a vrchní nechala delší. Účes i výsledný outfit se nese v duchu street stylu a nedbalé elegance. „Já jsem z toho úplně šťastnej! Tohle oblečení bude celý moje? No to je úžasný. To bude aspoň vzpomínka na to, co jsem zažil!“ Hodnotil s velkým nadšením celou proměnu Michal.

 

Pod rukama profesionálů sympaťák Michal prokoukl. Nejvíce si pochvaloval péči kadeřnice a výsledný streetový outfit. Jak si Michal samotnou proměnu užil? Na to se podívejte ve videu ZDE.


Pořad Proměny s Veronikou sledujte každé pondělí na Nova Plus.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZMĚNILA SE K NEPOZNÁNÍ: Martinu z dětského domova celý den hýčkali vizážisté. Takhle vypadá nyní!

HVĚZDY NOVY: Poznejte krásnou sestru moderátora Kašáka! Co přináší divákům ona?


Novinky z NOVY