TAJNÁ KOMNATA Veroniky Kašákové: Prošla si peklem. Prozradila, jak to bylo s jejími rodiči

Aktualizováno 11.10.2017


Děti z dětských domovů si prošly situacemi, na které nemají zrovna nejlepší vzpomínky. Podobně to měla i modelka a ambasadorka projektu Proměny s Veronikou,Veronika Kašáková. Co pro ní samotnou znamená dětský domov a jak ji v životě pomohl i poznamenal?

Veronika Kašáková si sama prožila nepříjemné situace díky kterým se ocitla v dětském domově. Tam vyrůstala od svých 4 let společně s bratrem Karlem, který je jednou z posledních posil Snídaně s Novou a relace Počasí. Jak to vidí osm let poté, co se postavila na vlastní nohy? „Život v dětském domově je obrovským vítězstvím. Já jsem tam byla šťastná. Jestli něco děti potřebujou, tak jsou to hranice a režim. Pokud se vyléčíte z nějakých traumat, můžete vést i normální kvalitní život,“ prozradila sympatická blondýnka.

Přesto všechno Veronika vystudovala Střední pedagogickou školu, je úspěšnou modelkou a nyní pomáhá se svou nadací dětem, které potkal podobný osud jako jí samotnou. Aktuálně v internetovém pořadu na Nova Plus - Proměny z dětských domovů. Ve spolupráci s kosmetickou značkou Oriflame bylo vybráno 18 dětí. Ty čeká jeden den v královské péči odborníků (kadeřník, styliska, vizážista).

Zdroj: Instagram

A jak dnes Veronika bojuje se svými traumaty? Nebo už má všechny bolístky vstřebané, zahojené a neřeší je? „Řeším je každý den. Těch bolístek má spoustu z nás. Je důležité si je zvědomovat. Já mám spoustu práce před sebou i za sebou. Zrovna včera jsem měla rozhovor se svým bratrem, který se mnou uzdravoval bolístky, a stejně tak to budu dělat i se svými dětmi! Jak lidi trénujou své tělo, tak je třeba trénovat i mysl a ducha,“ uzavřela Veronika.

 

Na celý otevřený rozhovor se podívejte ve videu. Pořad Proměny z dětských domovů můžete sledovat každé pondělí na Nova Plus.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: To jsou emoce! Děti bez rodičů zažily nejšťastnější chvíle svého života

ZMĚNILA SE K NEPOZNÁNÍ: Martinu z dětského domova celý den hýčkali vizážisté. Takhle vypadá nyní!

JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Ozvala se Kristýně matka, která ji odložila v porodnici? A co vztahy s otcem?


Novinky z NOVY