Pojišťovna má nový přírůstek – maličkou Jasmínku

Aktualizováno 12.04.2014

Pojišťovna štěstí: Režisér Jiří Adamec
Zdroj: TV Nova

Praha, 19. listopadu 2008 - Nový přírůstek do rodiny – dcerku s exotickým jménem Jasmine Anna -přivítal dnes krátce po poledni režisér Pojišťovny štěstí Jiří Adamec.

Dcerce se zachtělo na svět o pár dní dříve, maminka, moderátorka Sportovních novin TV Nova Jana Adamcová, očekávala její narození až 28. listopadu. Včera si ji však kvůli komplikacím pro jistotu nechali v motolské nemocnici, kde si již v říjnu několik dnů poležela kvůli problémům s placentou, jež miminko nedostatečně vyživovala.

„Je to trochu nečekané, ale zvládneme to. Určitě všechno dopadne dobře,“ nechal se jen pár hodin před porodem slyšet Jiří Adamec. Netajil se tím, že u porodu rozhodně nebude chybět a že to bude on, kdo přestřihne pupeční šňůru...

Štáb a herci oblíbeného seriálu na něj čekali dnes v brzkých ranních hodinách marně. Oproti původnímu plánu se začalo natáčet až okolo jedenácté hodiny a o pár hodin později již režisér opět ujížděl po trase Beroun – Praha-Motol, aby splnil to, co předem avizoval.

„Bohužel jsem to ale nestihl. Ráno jsem čekal tři hodiny, pak jsem musel odjet na natáčení, protože jsem nutně musel natočit dva obrazy a hrozilo, že se mi herci kvůli svým dalším závazkům a povinnostem rozutečou... Malá Jasmínka přišla na svět v okamžiku, kdy jsem v motolské nemocnici parkoval na parkovišti auto,“ vysvětlil poněkud posmutnělý Adamec. Jedním dechem však dodal, že důležité je, že jsou obě jeho „holky“ v pořádku a zdravé. Jana Adamcová nakonec rodila přirozenou cestou, a to bez jakýchkoli tišících prostředků.

Malá Jasmine Anna, jež po porodu vážila 2,34 kg a měřila 46 cm, se narodila ve 12:35. „Exotické jméno vybírala Janička, ale mně se od samého počátku nesmírně líbilo. Budeme jí říkat Jasmínko nebo Míno...“ prozradil několikanásobný pyšný otec.

Vše nasvědčuje tomu, že holčička bude následovat dvouletého bratříčka Daníka. Stejně jako s ním se s novorozenou Jasmínkou Adamcovu budeme zřejmě pravidelně setkávat na televizní obrazovce při sledování „velkého televizního románu“ Pojišťovna štěstí (Daniel Adamec hraje prvorozeného syna seriálové Andrey v podání Terezy Kostkové, do jaké role bude obsazena Jasmínka budeme včas informovat).

tiskové oddělení, Lea Zídková

Novinky z NOVY