HRAVĚ ZDRAVĚ: Vyrobte s dětmi originální přívěsek. Jak na to? Zvládne to každý! VIDEO

Aktualizováno 07.10.2017


Děti rády tvoří – není přeci nad to vyrobit si něco originálního, co nikdo jiný nemá! Současné děti podlehly mánii gumičkování, náramky z gumiček má zkrátka kdekdo. Zkuste jim proto nabídnout něco originálnějšího a naučte je, jak si vyrobit přívěsek nebo náramek z bužírek. Ten se už jen tak nevidí a jeho výroba děti určitě zaujme!

Výroba malých hraček, náramku či přívěsku je pro děti velmi prospěšná! Nejenže zlepšuje jemnou motoriku, zároveň také pomáhá rozvíjet fantazii a kreativitu. Zkuste společně s dětmi vyrobit náramek z bužírek a Kristina Kloubková vám poradí, jak postupovat. 

Zdroj: Archiv TV Nova

Nechte dítě, aby si samo vybralo kombinaci barev – bude pak mít pocit, že je to opravdu jeho vlastní výtvor. Začátek náramku můžete plést společně – i Kristina přiznává, že je to nejsložitější část, ale pak už to jde úplně snadno. A jak na to? Podívejte se na video! 

Zdroj: Nova.cz


Tak jak se vám zadařilo? Pokud se vám dnešní díl líbil, můžete se podívat i na ostatní epizody, které jsou plné skvělých nápadů a idejí na kanálu Nova Plus!
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HRAVĚ ZDRAVĚ: Připravte dětem strašidelnou párty! Jak na originální masky?

HRAVĚ ZDRAVĚ: Originální sušenky z arašídového másla

 


Novinky z NOVY