Přísně tajné: Syn Lucie Bílé má přítelkyni!!

Aktualizováno 17.05.2015

Přísně tajné: Jitka Kocurová

„Dnes jsem tu sama a může za to velice krvavá událost, která se stala v jednom pražském bytě. Opravdu to není žádná mystifikace,“ těmito větami začala Jitka celé vysílání pořadu.

Přehrát video


Jitka Kocurová musela sama odmoderovat celý 11. díl. Hvězdný barman Sagvan Tofi mezitím ležel v nemocnici po operaci ruky. Co se přesně událo? Zajeli jsme za Sagim a poslechli si, jak to všechno skutečně bylo.

Šli jsme po stopách krásné herečky Catherine Zeta-Jones. Ta přijela do Prahy natáčet reklamu na mýdlo. Mapovali jsme každý její krok a zjistili, kde Cathrine bydlela a jak celé natáčení spotu probíhalo.

Vašek Noid Bárta nám prozradil, že se po rozvodu s Luckou přestěhoval zpátky k mamince, a dokonce si tam staví nové nahrávací studio. Práce má také až nad hlavu a prodává všechny své motorky. A jak to má se ženami? „Jestli jsem zamilovaný? Do toho nikomu nic není a nechám si to jen pro sebe.“ O společnost v posteli ovšem nouzi nemá. Zahřívá mu ji totiž pes Arnold.

Dále se určitě podívejte na reportáž o synu Lucky Bílé – Filípkovi. Filip nás pozval k sobě do pokojíčku a prozradil, jaký vztah má k tatínkovi, co dělá ve svém volném čase a ukázal nám také svoji slečnu.

Jak dopadl křest knihy Martina Michala? Co řekla Agáta Hanychová na zveřejnění jejích fotografií nahoře bez a jak vypadá nový luxusní butik pro pejsky? To vše v dalším pokračování magazínu Přísně tajné.

Markéta Křivánková, nova.cz

Novinky z NOVY