SILNÝ PŘÍBĚH z Mise nový domov: Matka ho opustila, otec mu zemřel, sirotek žije v otřesných podmínkách. VIDEO

Aktualizováno 05.10.2017


Emoce a silné příběhy lidí, kteří si sálhli na úplné dno – to vše přinese pořad Mise nový domov s Terezou Pergnerovou. Podívejte se, co vás v něm čeká!

Televize Nova připravuje novou reality show Mise nový domov. Diváci budou mít možnost sledovat každý týden velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud opravdu nemazlil a dostali se na samé dno. Mise nový domov jim dá šanci na nový začátek. Celý tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim totiž ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou mít možnost sbírat síly do života.

Zdroj: TV Nova

Jeden z příběhů je ale něčím výjimečný. Jde o příběh Michala Žižky. Michal vyrůstal pouze se svým otcem, který zemřel a Michal se tak ocitl zcela sám, v takřka neobyvatelném domku, který je v katastrofálním stavu. V tomto případě nestačí jen základní rekonstrukce. Nutná je hloubková, a tedy i nákladná oprava téměř celého domu. Bez ní totiž není možné prostory obývat. Televize Nova ve spolupráci s Nadačním fondem pomoci proto vyhlašuje crowdfundingovou sbírku, která má za cíl mladému Michalovi pomoci.

Zdroj: TV Nova

Crowdfunding je moderní forma financování, kdy se na výslednou částku skládá velká skupina lidí, a to i po malých příspěvcích. V Nadačním fondu pomoci otevírají crowdfundingové sbírky již čtvrtým rokem. Každou přijatou částku ještě násobí zlatým řezem, tj. x 1,618. Přidáte se i vy? Pomoct můžete ZDE.


Na příběh Michala Žižky se podívejte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UPŘÍMNOU SOUSTRAST: Zemřel Zdeněk Sporer z Akce nový domov. Co bude s malými vnuky, o které se staral?

POMOCI MŮŽETE I VY: Jak přispět vnukům pana Sporera? Podpořte je přes Nadaci Nova!
 


Novinky z NOVY