NECHUTNÉ PLATY FOTBALISTŮ: Miliony létají vzduchem! Na kolik si přijdou největší hvězdy pražských S?

Aktualizováno 01.10.2017

Tomáš Rosický
Zdroj: Profimedia

Že fotbalista je jedno z nejlépe placených povolání, se ví už dlouhou dobu. Mnoho zahraničních klubů už zveřejnilo platy svých opor, české kluby se k tomu ale stále neodhodlaly. Určité údaje ale ven prosákly! Pojďte se podívat, kolik berou někteří vybraní hráči. Z toho se vám protočí panenky!

Zápasy Sparty a Slavie patří vždy k vrcholům sezony. Ať už se rivalům daří, nebo jeden z nich zrovna prožívá krizi, vždy se je na co dívat. A tuto sezonu se oba české velkokluby nepředhánějí pouze krásnými góly, kombinacemi nebo řáděním fanoušků. Jejich rošády na poli přestupů vzbudily pořádný rozruch. Bylo se holt na co koukat ještě před startem sezóny!

Zdroj: Profimedia


Není fotbalového fanouška, který by se nad letním počínáním dvou nejstarších tuzemských klubů na přestupovém trhu nepozastavil. Spousta lidí si klepe na čelo: K čemu Sparta potřebuje deset posil? A proč Slavia sáhla po několika třicátnících z Evropy? Na jednu stranu tyto otázky dávají smysl, při delším zamyšlení ale musí každý s nově zvolenou strategií souhlasit. Stačí se podívat, jak kluby podobné velikosti pracují za hranicemi.

Zdroj: Profimedia


A kromě obrovských výdajů za přestup musejí oba kluby řešit také výplatní pásky svých hvězd. Přemýšleli jste někdy, kolik mohou tyto hvězdy asi tak brát?

Zdroj: Profimedia

Kolik, že je nejvyšší příjem v naší lize a kdo je tím šťastlivcem? A kolik vydělávají ostatní fotbalisté pražských "S"? To se dozvíte už dnes večer v magazínu Prásk! Ve čtvrtek 31.8. ve 21.30 na TV Nova, reportáží vás provede krásná Veronika Petruchová!


Kromě toho uvidíte exkluzivní záběry ze zákulisí Tvojí tváře a velké odhalení sobotní proměny Leony Machálkové! Připomenete si něco ze života princezny Diany, která si prošla osobním peklem.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Řidičák na zkoušku? Střepiny rozebraly další ožehavou kauzu!

JANA OTEVŘENĚ O HADECH: Má je raději než děti? A nebojí se, že její dcery napadnou?

NOVA STARS: Poznejte pravou tvář Tobiáše a Dominika z Ulice! Tito kluci si nic nedarují!
 

Maci/nova.cz

Novinky z NOVY