EXKLUZIVNÍ POZVÁNKA: Na této velkolepé akci plné známých tváří nesmíte chybět! Co oblíbený moderátor prozradil o programu?

Aktualizováno 27.09.2017


Televize Nova chystá pro své fanoušky velkolepý den plný zábavy. Oblíbený moderátor prozradil, na koho se fanoušci mohou těšit! Na akci se chstá hotový zástup známých nejen seriálových tváří.

Nahlédněte pod pokličku televizních stanic, zákulisí pořadů a seriálů, užijte si plno koncertů českých kapel, setkejte se na autogramiádě s oblíbenými herci, moderátory, zpěváky a zasoutěžte si o hodnotné ceny. Užijte si celodenní zábavu pro děti i dospělé! Na Den s Novou se chystají herci z oblíbených nováckých seriálů UliceOrdinace v růžové zahradě 2.

Zdroj: Nova.cz

Petř Říbal, který bude celou akci moderovat prozradil, kdo na akci bude vystupovat - a stojí to za to! Účastníci show Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka a Markéta Konvičková, nebo třeba skupina Lake Malawi a Xindl X - to je jen krátký výčet, který Petr odtajnil.

Zdroj: Nova.cz

Fanoušci se budou moci vyfotit s herci i vystupujícími interprety, získat podpisy a jedinečné zážitky se svými oblíbenci. To všechno už 9. září v prostředí filmových ateliérů v pražské Hostivaři! 

Zdroj: Nova.cz

Co ještě moderátor Petr Říbal prozradil? A na co fanoušky v exkluzivní pozvánce láká?

Pusťte si video!

Vstupenky si můžete koupit na webové adrese ZDE a jsou to následující varianty:
1) Vstupenka na Den s Novou
2) Vstupenka na Den s Novou + prohlídky ateliérů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2
3) Rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti do 15 let)

Pobavíte se a ještě podpoříte dobrou věc, část z vašeho vstupného bude totiž věnována Nadaci Nova.

Podrobnosti ke Dni s Novou budeme postupně zveřejňovat na webové stránce densnovou.cz, tak ji sledujte. Těšíme se na vás 9. září v Hostivaři!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
CO SE CHYSTÁ DÁL: Během livechatu s Vilíkem a Květou došlo na něžné polibky! Dojde k nim i v seriálu?

VIDEO: Řidičák na zkoušku? Střepiny rozebírají ožehavé téma už tuto neděli!


Novinky z NOVY