Komplikace při natáčení filmu Jak se zbavit nevěsty: Kdo skončil v nemocnici?

Aktualizováno 29.05.2022


Romantickou komedii Jak se zbavit nevěsty natočil režisér Tomáš Svoboda. Natáčení doprovázela řada zajímavostí. Kdo zkolaboval na place? A která z hereček se nebála striptýzu?

Moderní dynamická Eva (Lenka Vlasáková) vlastní cukrárnu, musí krotit svou ráznou maminku (Jana Švandová) a také se stará o svého syna. Eva stále doufám, že se k ní vrátí její bývalý manžel, kterého hraje David Matásek. Během společné večeře jí však sdělí novinu, která s Evou pořádně zamává. Bývalý manžel se totiž rozhodl oženit s klavíristkou Lindou (Andrea Kerestešová). Eva se však nehodlá vzdát a bude za jejich vztah bojovat do poslední chvíle.

Pro některé herce nebylo natáčení vůbec jednoduché. V nemocnici například skončila Andrea Kerestešová, která dostala alergickou reakci na vosí bodnutí. A podobně na tom byl i hlavní dětský hrdina. Herec Matyáš Bystroň zkolaboval přímo na place. Měl vysokou horečku a zvracel, zdravotníci ho proto odvezli do motolské nemocnice.

Zdroj: TV Nova

​Pořádná výzva čekala nejen na postavu Evy, ale také na její představitelku Lenku Vlasákovou. Herečka nepatří mezi ženy, které by řešily oblečení nebo se přehnaně líčily. Její role to však vyžadovala, a tak se Vlasáková během natáčení změnila k nepoznání. A dokonce ji diváci ve filmu uvidí předvádět striptýz.

Zpěvačka Dara Rolins se podílela na soundtracku k filmu. A speciálně pro tento snímek přezpívala písničku Wild World. Na soundtracku zazněla také písnička Nádherná, kterou nazpíval David Kraus.

Zdroj: TV Nova

​Ve filmu se objevila dcera herečky Veroniky Žilkové – Kordulka. Jednalo se o její první filmovou roli. A proč se ji rozhodla přijmout? V té době totiž toužila po poníkovi. Herec David Matásek měl zase se svou rolí hodně společného. Stejně jako jeho filmová postava byl rozvedený a poté se opět oženil.

Zábavnou komedii Jak se zbavit nevěsty si nenechte ujít v neděli 29. 5. 2022 od 20:20 na Nově.


Novinky z NOVY