ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE: Pojďte s Novou k výročí otevření Petřínské rozhledny a vyhrajte některou z krásných cen

Aktualizováno 22.09.2017

KČT - Botanická
Zdroj: Nova.cz

Série pochodů Klubu českých turistů (KČT) s názvem 100 let republiky, 130 let v pohybu pokračuje i během léta. V sobotu 26. srpna se můžete připojit k pochodu na Petřín, připomínajícím 126. výročí otevření této rozhledny, kterou právě KČT vybudoval. Mediálním partnerem pochodu je TV Nova.

Vydat se můžete na pěší trasu dlouhou 15 km „Jdeme s Novou“, 30 km a pro cyklisty je připravená trasa 25 km. Startuje se v 9. hodin z dolního vstupu zahrady Kinských na Smíchově. Nejbližší tramvajová zastávka je Švandovo divadlo. Cílem všech tras je Botanická zahrada v Troji, kam byste měli dorazit mezi 12 a 17. hod.
 

V cíli se na všechny budeme těšit u stánku TV Nova, kde si můžete zatočit kolem štěstí a vyhrát krásné ceny, které se milovníkům procházek budou určitě hodit.
 

Pro účastníky pochodu bude zajištěn zdarma výstup na Petřínskou rozhlednu a vstup do venkovní části Botanické zahrady. V cíli čekají účastníky pochodu další překvapení od partnerů akce, například TV Nova si pro malé i velké připravila na svém stánku kolo štěstí o ceny a zábavný kvíz. Více informací na www.100letvznikurepubliky.czclovecepohnise.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
SOUTĚŽ: Přijďte na Den s Novou a vyhrajte luxusní dovolenou ve Spojených arabských emirátech!

Gočárovy schody za účasti Neff, Wloszczowské, Gigera a Wawaka!
 


Novinky z NOVY