VIDEO: Malé lásky se představují! Podívejte se

Aktualizováno 18.09.2017


Malé lásky je zcela nový pořad televize Nova, na který se už v příštím týdnu můžete těšit. Uvidíte, jak jednotlivé rodiny prožívají jedny z nejsilnějších situací v životě vůbec!

Fakultní nemocnice v Plzni vpustila do svých útrob celkem 35 kamer, a to na celé dva měsíce. S natáčecím štábem spolupracovali jak sestřičky, tak doktoři.

Zdroj: TV Nova

Je to intimní téma, je to tabu a přitom je to jeden z nejdůležitějších okamžiků našeho života a jeden z nejkrásnějších. My jsme to před tím řešili, jestli do toho jít nebo ne. Setkal jsem se s lidmi, kteří si mysleli, že by tento moment měl zůstat skrytý ale já si to nemyslím. Spíš jsem řešil etickou stránku, toho, kdo před tu kameru vstupuje než to, jestli je máme natáčet,“ prozradil o projektu režisér  Radovan Síbrt.

V hlavní roli pak uvidíte rovnou padesátku nastávajících maminek, které odhodily stud a podělí se s vámi o ty nejintimnější chvíle.

Zdroj: TV Nova

Natočilo se celkem 50 porodů, přičemž někdy se nerodilo třeba 4 dny, někdy se pro změnu rozjely hned 3 porody naráz! Nejdelší z nich trval 24 hodin, nejkratší pak 45 minut!

Zažijte s pořadem Malé lásky zázrak života – už ve středu 23. srpna ve 21:35 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK OCHRÁNIT SOUKROMÍ RODIČEK? Producentka Malých lásek prozradila, jak se unikátní dokureality natáčela

LÉKAŘ PROMLUVIL: Toužil být patologem, poté přišel životní zlom a stal se porodníkem


EMOCE TAK SILNÉ, že i štáb plakal! Režisér projektu Malé lásky prozradil, co diváky čeká


Novinky z NOVY