ZÁKULISÍ tiskové konference TV NOVA: Desítky hvězd na jednom místě a divoké přípravy!

Aktualizováno 18.09.2017


Než se tisková konference otevře hostům, je potřeba připravit spoustu věcí. Zvlášť, když teploty šphají ke tropickým výškám. Jak si PR tým poradil s tímto oříškem? A jaká překvapení hosty čekala? Nahlédněte do zákulisí tiskovky TV Nova!

První srpnový den se konala tisková konference televize Nova za účelem představení podzimního programového schématu. Co všechno musí být na tiskovou konferenci připraveno, co se nesmí podcenit a jak vůbec takové přípravy a zákulisí tiskovky vypadají?

Zdroj: Nova.cz

Hosté museli zdolat několik desítek schodů, než se do Ledeburské zahrady pod pražským hradem dostali. Roli sehrálo i horké letní počasí, takže bylo potřeba, zajistit nejen deštníky ale i větrníky, zmrzlinu, dostatek osvěžujících nápojů a podobně.

Zdroj: Nova.cz

„Přípravy jsou zdlouhavé, jako první se řeší vhodný prostor, pak musíte myslet na spoustu věcí, jako třeba na počasí, které letos, nechci říct, že by bylo největší problém, ale spíš oříšek. Musíte myslet na obě dvě varianty – varianta déšť / varianta teplo. A zrovna letos je nejteplejší den v roce,“ prozradila tisková mluvčí TV Nova Alžběta Cimová.

Zdroj: Nova.cz

Jak přípravy na konferenci, na které se představuje podzimní programové schéma, vypadaly? Podívejte se na video přímo ze zákulisí!
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

FILMOVÁ MÍSTA 7: Nebezpečná chyba v Ženách v pokušení! Co by se hrdinům v reálu pořádně vymstilo?

Nová sezona Ulice startuje už v pondělí! Na co se můžete těšit?


Novinky z NOVY