FILMOVÁ NOVINKA: Eva Holubová, Bob Klepl a Anna Polívková opět na place. Ale na žádný zájezd nejedou!

Aktualizováno 30.09.2017

Účastníci zájezdu
Zdroj: oficiální zdroj

Právě začalo natáčení nového filmu režiséra Tomáše Svobody Dvě nevěsty a jedna svatba. Hlavní roli ztvární Anna Polívková a po jejím boku se objeví Andrea Hoffmannová, Bohumil Klepl nebo Eva Holubová. A to už je záruka kvality!

Do jedné z hlavních rolí maskérky v novém filmu Dvě nevěsty a jedna svatba podle scénáře Marcela Bystroně obsadil režisér Tomáš Svoboda herečku Andreu Hoffmannovou. Ve filmu se představí mimo jiné po boku Anny Polívkové, Bohumila Klepla, Jaroslava Plesla, Jana Dolanského, Evy Holubové či Ester Geislerové.

Zdroj: Instagram

„V novém filmu mě čeká role nejlepší kamarádky hlavní hrdinky, kterou hraje Anička Polívková. Je to pro mě krásná příležitost a zároveň velká výzva a jsem moc ráda, že mi režisér Svoboda dal takovou šanci. Natáčení teprve začne, ale už jsme s panem režisérem měli nějaké schůzky ohledně práce na roli, takže mi to trochu připomíná divadlo, kdy se role průběžně vyvíjí a košatí a to mi vyhovuje. Na natáčení se moc těším,“ říká herečka.
Zdroj: Herminapress.cz

Herečku Andreu Hoffmannovou znají diváci mimo jiné z filmů Pohádky pro Emu, Špunti na vodě či Strašidla. Film Dvě nevěsty a jedna svatba realizuje produkční společnost Happy Celulloid s.r.o. a Flamesite s.r.o.
Zdroj: TV Nova

A o čem bude film? Marie (Anna Polívková), typická městská singl slečna, žije v Praze a pracuje v televizi jako moderátorka pořadu. Její rodina, spolu se sestrou Janou a jejím novým přítelem Jiřím, pochází z malé vesničky. Jana s Jiřím plánují po dlouhé době svatbu, na kterou je samozřejmě zvaná její sestra Marie se svým novým přítelem a kamarádkou. A proto se Marie po dlouhé době vrací do rodné vesničky.

Televizní hvězda tam uchvátí majitele pivovaru, snoubence sestry, který se do Marie nechtěně zamiluje. Ona ale nakonec Jirkovu osobnímu kouzlu a vášni podlehne a končí spolu nejen v posteli. Ale také u oltáře.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Erotika, urážky a noci na cestách! Tohle je zákulisí filmu Účastníci zájezdu!

EMOCE TAK SILNÉ, že i štáb plakal! Režisér projektu Malé lásky prozradil, co diváky čeká

 


Novinky z NOVY